Więcej rozmiarów opony motocyklowej Dunlop ScootSmart | MOTOFAKTOR

Więcej rozmiarów opony motocyklowej Dunlop ScootSmart

person Adrian Januszkiewicz 23/04/2021

Szeroka gama 50 nowych modeli skuterów 14 marek może być teraz wyposażona w opony Dunlop ScootSmart.

Jeszcze szersza gama popularnych skuterów takich producentów jak Yamaha, Honda i Piaggio może być teraz wyposażona w wszechstronny model opony Dunlop ScootSmart. To możliwe dzięki rozszerzeniu tej linii opon o osiem nowych rozmiarów.

 

Motocykliści mogą doświadczyć zaawansowanych technologii zastosowanych w ScootSmart, w tym zorientowanego na osiągi wzoru bieżnika zaczerpniętego z wielokrotnie nagradzanej gamy opon motocyklowych Dunlop RoadSmart.

 

Dzięki temu opona ma zapewniać neutralne prowadzenie, prędkość do 210 km/h i wysoką przyczepność w każdych warunkach jazdy

 

W każdym rozmiarze opony ScootSmart zastosowano mieszankę o wysokiej zawartości krzemionki, która ma zwiększać przebieg i zapewniać doskonałe osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

 

Dunlop planuje dalsze poszerzanie gamy opon ScootSmart o kolejne pięć nowych rozmiarów w trzecim kwartale 2021 roku.

Rozszerzenie gamy opon Dunlop ScootSmart to znaczące posunięcie, podkreślające imponującą trwałość i osiągi, jakie ta niezawodna, wszechstronna opona wniosła do segmentu skuterów od momentu wprowadzenia jej na rynek w 2012 roku. Wszechstronność ScootSmart znajduje odzwierciedlenie w różnorodności modeli objętych najnowszym rozszerzeniem gamy, wśród których można wskazać skutery trójkołowe, elektryczne i maxi. Z niecierpliwością czekamy na dalsze uzupełnienie oferty ScootSmart jeszcze w tym roku. Dmitri Talboom Product Manager Dunlop Motorcycle w regionie EMEA

Szeroka gama elementów dopasowanych do rozwijającego się rynku skuterów

Popularne modele, takie jak Yamaha Tricity 125 (rozmiar 90/80-14), Honda PCX (100/80-14, 120/70-14) i Piaggio Medley (110/80-14, 120/70-14) mogą być teraz wyposażone w ScootSmart, umożliwiając ich użytkownikom korzystanie z ich niezawodności w każdych warunkach pogodowych i cieszenie się osiągami motocykla sportowo-turystycznego.

 

Spośród 8 nowych rozmiarów, 7 nadaje się do montażu zarówno z przodu, jak i z tyłu, co daje wyjątkowo szeroki zakres zastosowania.

 

Rozszerzenie gamy ScootSmart otwiera tę mocną, wszechstronną oponę na 50 modeli skuterów 14 producentów, w tym Aprilia, Gogoro, Honda, Kymco, MBK, Niu, Quadro Suzuki, SYM i Yamaha.

 

Kluczowe modele to między innymi Gogoro S2, Honda Vision 50 i 110, PCX125, SH Mode 125, Kymco People One, Piaggio MP3 300 i 500, Medley 50 i 125, Liberty 50 i 125, a także Sym JET 14.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).