Więcej rozmiarów opon Goodyear UltraGrip Performance 3 | MOTOFAKTOR

Więcej rozmiarów opon Goodyear UltraGrip Performance 3

Goodyear rozszerzył linię opon zimowych UltraGrip Performance 3 o ponad 40 nowych jednostek asortymentowych, skupiając się na rozmiarach 19 cali i większych.

Ogólnie rzecz biorąc, 90% nowych jednostek asortymentowych jest większych niż 19 cali, co odpowiada aktualnym trendom rynkowym. Opona Goodyear UltraGrip Performance 3 została też zoptymalizowana pod kątem pojazdów elektrycznych takich jak Volkswagen ID.7 Tourer, Renault 5 E-Tech, Porsche Taycan i BMW i5.

Specjalne technologie w oponie UltraGrip Performance 3

Opona Goodyear UltraGrip Performance 3 ma zapewniać wysoką przyczepność oraz wydajność w trudnych warunkach zimowych, dzięki zastosowaniu technologii Snow Protect i Wet Grip+. Jej wyjątkowe cechy potwierdzono podczas testów przeprowadzonych przez wiele renomowanych magazynów motoryzacyjnych, w tym „Auto Bild” w 2023 r., gdzie przyznano jej wyróżnienie „Eco-Master” i „Green Tire” 2023/24.

Opona Goodyear UltraGrip Performance 3 nagrodzona przez „Auto Bild”

Zastosowano w niej również dwie inne technologie: SoundComfort i SealTech. SoundComfort zmniejsza poziom hałasu, zapewniając cichszą jazdę, natomiast Goodyear SealTech automatycznie uszczelnia przebicia bieżnika opony o średnicy do 5 mm *.

„Zwiększenie liczby dostępnych rozmiarów UltraGrip Performance 3 świadczy o popularności i osiągach tego modelu. Zaawansowane technologie zwiększają atrakcyjność tej opony, która już została uznana w branży za jedną z najlepszych dostępnych opon zimowych” – powiedziała Sonia Leneveu, dyrektorka ds. marketingu opon osobowych w Goodyear w Europie.

Fot. Goodyear

Część nowych rozmiarów jest już dostępna na rynku, kolejne mają być sukcesywnie wprowadzane do sprzedaży.

* Technologie dostępne w wybranych rozmiarach opon.

Źródło: Goodyear

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).