Więcej nagród w DT Spare Parts Premium Shop | MOTOFAKTOR

Więcej nagród w DT Spare Parts Premium Shop

Premium Shop DT Spare Parts zwiększył liczbę nagród dostępnych w ramach programu lojalnościowego o ponad 500 nowych kuponów.

Premium Shop marki DT Spare Parts ciągle szuka nowych sposobów na zadowolenie użytkowników – szczególnie poprzez ciągły rozwój sklepu, co oznacza, że ​​członkowie wciąż otrzymują nowe korzyści. Niedawno udostępniono około 500 nowych cyfrowych kuponów od różnych dostawców w prawie 50 krajach. Kupony obejmują znanych międzynarodowych dostawców dużych sklepów internetowych, restauracji i kawiarni, takich jak Amazon, Apple, Nike, Breitling, Xbox i Starbucks.

 

Od czasu wprowadzenia systemu nagród dla użytkowników końcowych prawie 2 lata temu liczba użytkowników stale rośnie. Rejestracje z ponad 130 krajów pokazują, jak popularny jest Premium Shop na całym świecie. W szczególności nowo dodane kupony cyfrowe oferują korzyści użytkownikom w krajach zamorskich, w których przepisy prawne uniemożliwiają dostarczanie nagród.

 

Dokonując zakupu, użytkownicy końcowi produktów DT Parts Parts zbierają kody koronowe, które mogą zrealizować, rejestrując się bezpłatnie na stronie Premium Shopu. Po zalogowaniu kupony dla poszczególnych krajów można znaleźć w kategorii nagród “Adventures & Vouchers”.

 

Źródło: Diesel Technic

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).