Więcej nagród w DT Spare Parts Premium Shop | MOTOFAKTOR

Więcej nagród w DT Spare Parts Premium Shop

person Adrian Januszkiewicz 1/07/2020

Premium Shop DT Spare Parts zwiększył liczbę nagród dostępnych w ramach programu lojalnościowego o ponad 500 nowych kuponów.

Premium Shop marki DT Spare Parts ciągle szuka nowych sposobów na zadowolenie użytkowników – szczególnie poprzez ciągły rozwój sklepu, co oznacza, że ​​członkowie wciąż otrzymują nowe korzyści. Niedawno udostępniono około 500 nowych cyfrowych kuponów od różnych dostawców w prawie 50 krajach. Kupony obejmują znanych międzynarodowych dostawców dużych sklepów internetowych, restauracji i kawiarni, takich jak Amazon, Apple, Nike, Breitling, Xbox i Starbucks.

 

Od czasu wprowadzenia systemu nagród dla użytkowników końcowych prawie 2 lata temu liczba użytkowników stale rośnie. Rejestracje z ponad 130 krajów pokazują, jak popularny jest Premium Shop na całym świecie. W szczególności nowo dodane kupony cyfrowe oferują korzyści użytkownikom w krajach zamorskich, w których przepisy prawne uniemożliwiają dostarczanie nagród.

 

Dokonując zakupu, użytkownicy końcowi produktów DT Parts Parts zbierają kody koronowe, które mogą zrealizować, rejestrując się bezpłatnie na stronie Premium Shopu. Po zalogowaniu kupony dla poszczególnych krajów można znaleźć w kategorii nagród “Adventures & Vouchers”.

 

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).