Więcej klocków i tarcz hamulcowych w ofercie Textar | MOTOFAKTOR

Więcej klocków i tarcz hamulcowych w ofercie Textar

person Adrian Januszkiewicz 20/07/2021

W ostatnich tygodniach asortyment Textar powiększył się o części do aż ośmiu modeli samochodów.

W każdym z tych przypadków marka wprowadziła swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych jako pierwsza. Informuje o tym towarzyszące artykułom hasło „F1rst to market”.

 

Producenci samochodów bezustannie modernizują swoje auta, oferując coraz nowsze, bardziej zaawansowane wersje znanych modeli. Tempo rozwoju utrzymuje również Textar, który opracował i wprowadził do asortymentu tarcze hamulcowe do czterech popularnych pojazdów osobowych. Są to: odświeżona Mazda CX-30, drugi najchętniej wybierany model marki w Polsce; Citroen C4, który w najnowszym wydaniu zadebiutował w zeszłym roku; miejski crossover Peugota 2008, który w ubiegłym roku przeszedł całkowitą modernizację, a także Opel Corsa szóstej już generacji.

 

Textar mocno akcentuje swoją obecność również w segmencie samochodów luksusowych i SUV-ów. Oferta klocków hamulcowych poszerzyła się o części do nowego BMW 7, które zadebiutowało w 2020 roku, nowego Porsche Macan, a także do nowego Hyundaia Santa Fe, który został zaprezentowany w Polsce we wrześniu ubiegłego roku.

 

Jednocześnie rozszerza się oferta Textar do pojazdów użytkowych. Firma była pierwszą, która wprowadziła na rynek samochodowych części zamiennych tarcze hamulcowe do nowego Forda Transita.

Nowości w ofercie Textar:

Tarcze hamulcowe

 

Mazda CX-30
Numer części: 92326203
Odnośnik do karty technicznej

 

Citroen C4
Numer części: 92325903
Odnośnik do karty technicznej

 

Peugeot 2008
Numer części: 92325903
Odnośnik do karty technicznej

 

Opel Corsa
Numer części: 92325903
Odnośnik do karty technicznej

 

Ford Transit
Numer części: 92326003
Odnośnik do karty technicznej

 

Klocki hamulcowe

 

BMW 7
Numer części: 2567501
Odnośnik do karty technicznej

 

Porsche Macan
Numer części: 2152401
Link do karty technicznej

 

Hyundai Santa Fe
Numer części: 2614201
Odnośnik do karty technicznej

 

Wszystkie nowości, a także dotychczasowe produkty z bogatej oferty Textar można znaleźć w katalogu online BrakeBook oraz aplikacji mobilnej BrakeBook.

 

Źródło: TMD Friction

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).