Więcej części BILSTEIN do Mercedesa Klasy C W205 | MOTOFAKTOR

Więcej części BILSTEIN do Mercedesa Klasy C W205

person Redakcja 16/12/2021

BILSTEIN wprowadza do oferty na aftermarket szereg referencji do IV generacji Mercedesa Klasy C.

Kompaktowa Klasa C zadebiutowała w ofercie Mercedesa w 1982 roku. Od tego czasu wyprodukowano blisko 11 milionów różnych wersji – od sedana i kombi, poprzez coupe i cabrio do wersji sportowych AMG. W ich zawieszeniu stosowane są alternatywne rozwiązania – klasyczne kolumny amortyzatorów lub miechy pneumatyczne.

 

Obecnie w sprzedaży jest piąta generacja, niemniej i poprzednia cieszy się nadal ogromnym zaineteresowaniem na rynku pojazdów używanych. BILSTEIN rozszerzył właśnie katalog swoich referencji do wersji w nadwoziu sedan (W205). Wśród nich jest zarówno seria Replacement (B4), czyli odpowiedniki fabrycznie montowanych części, jak też Performance (od B6) o wyższych względem pierwowzoru parametrach użytkowych.

 

W przypadku zawieszenia pneumatycznego są to moduły z serii BILSTEIN B4 na przód wariantów z napędem na jedną lub obie osie. Wkrótce ofertę uzupełnią referencje z przeznaczeniem na tył.

 

Największy wybór nowości obejmuje klasyczne amortyzatory z serii BILSTEIN B6 i B8, a także zestawy do 4Matic (w komplecie ze sprężynami) B12 Pro-Kit i ze zmiennym nastawem siły tłumienia B16. Tu także oferta obejmuje sedana Klasy C z napędem tylko na przednie lub na wszystkie koła. Jednocześnie BILSTEIN zapowiada referencje dla wariantów z zawieszeniem aktywnym DampTronic.

 

Wśród nowych pozycji w katalogu są także propozycje dla właścicieli wersji W205 AMG C63. To topowe rozwiązanie BILSTEIN Clubsport (między innymi możliwość oddzielnego ustawienia fazy odbicia i dobicia) oraz sprężyny z kategorii Performance (nr ref. 53-259141).

 

Dobór odpowiednich i zawsze aktualnych referencji amortyzatorów i elementów zawieszenia zapewnia katalog on-line dostępny w języku polskim na stronie bilstein.com/pl

 

Źródło: BILSTEIN

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).