Wiadomości IC 94 – lektura na lato | MOTOFAKTOR

Wiadomości IC 94 – lektura na lato

person Redakcja 13/06/2022

Wskazówki dotyczące usług związanych z akumulatorami czy analiza zmian na rynku, jakie niesie ze sobą rozwój e-mobilności – to część tematów, jakie poruszono w nowym numerze Wiadomości IC.

 

W najnowszym numerze Wiadomości IC szeroko opisane zostały możliwości rozwoju warsztatu na rynku usług akumulatorowych – czytelnicy magazynu dowiedzą się, jak można zarabiać na nich przez cały rok oraz jakie urządzenia diagnostyczne są potrzebne, aby świadczyć je na najwyższym poziomie.

 

Osoby zainteresowane postępującymi zmianami w motoryzacji, związanymi z dążeniem do elektromobilności, zainteresuje z kolei wywiad z Krzysztofem Soszyńskim, Wiceprezesem Grupy Kapitałowej Inter Cars. Omawia on jej przyczyny, możliwe skutki oraz wskazuje, jak warsztaty oraz aftermarket mogą na nich skorzystać.

Produkty, szkolenia, poradniki

Tradycyjnie na stronach magazynu właściciele warsztatów oraz mechanicy odnajdą bogaty zbiór informacji produktowych, poradników oraz instrukcji technicznych, w tym dotyczących tematów szczególnie aktualnych o tej porze roku – akumulatorów z wakacyjnego segmentu kamperów, klimatyzacji oraz silników do łodzi rekreacyjnych.

 

Dla profesjonalistów przywiązujących wagę do poszerzania wiedzy i kompetencji przygotowana została w magazynie sekcja Nauka i rozwój. W tym numerze opublikowany został w niej wywiad ma temat nowego Centrum Szkoleniowego Inter Cars w Czosnowie oraz przybliżony został projekt Show Car, czyli cykl mobilnych szkoleń, które docierają do większych i mniejszych miejscowości w całej Polsce.

Rozwijaj swój biznes razem z Inter Cars

Wiadomości IC to magazyn dla profesjonalistów branży motoryzacyjnej. Prezentowane są w nim informacje z rynku, nowości produktowe, zapowiedzi szkoleń i wydarzeń organizowanych przez Inter Cars.

 

CZYTAJ ONLINE

 

Magazyn Wiadomości IC dostępny jest w formie elektronicznej oraz drukowanej. Najnowsze informacje o ofercie dystrybutora oraz o nowościach produktowych są także na bieżąco publikowane na stronach internetowych Inter Cars oraz profilach firmy w mediach społecznościowych.

 

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).