Wiadomości IC 78 już dostępne | MOTOFAKTOR

Wiadomości IC 78 już dostępne

person Adrian Januszkiewicz 2/10/2018

Aktualności z życia grupy Inter Cars, porady techniczne i inne informacje znaleźć można w najnowszym, 78. numerze Wiadomości IC.

W środku najnowszego wydania magazynu Wiadomości IC tradycyjnie poruszonych zostało wiele przygotowanych przez ekspertów Inter Cars informacji o nowościach w asortymencie firmy, w tym również porady dla warsztatowców.

 

Gwiazdą tego numeru została Margaret, która już w grudniu zagra wyjątkowy koncert w Alpach dla klientów Inter Cars. Będzie to możliwe, dzięki akcji Snow&Music Days 2018, która również została skrupulatnie opisana w tym wydaniu.

 

Oprócz tego w najnowszych Wiadomościach znalazły się przydatne informacje na temat narzędzi ułatwiających pracę właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych np. stale rozwijany Katalog Online, Bio Service czy program e-Sowa. W bieżącym numerze nie mogło również zabraknąć takich rubryk jak Turbo Wywiad, Mr.&Mrs. Gadget i wielu innych.

 

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi do klientów Inter Cars w całej Polsce.

 

E-wydanie dostępne jest pod tym linkiem.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).