Weź udział w promocji i wygraj udział w Textar Brake Clinic | MOTOFAKTOR

Weź udział w promocji i wygraj udział w Textar Brake Clinic

person Adrian Januszkiewicz 4/08/2022

Rozpoczęła się nowa promocja sprzedażowa firmy TMD Friction, w której do wygrania są zaproszenia dla mechaników na kolejną edycję „Textar Brake Clinic”.

 

Promocja potrwa do 18 września 2022 r. Akcja sprzedażowa przeznaczona jest dla wszystkich serwisów zajmujących się obsługą samochodów osobowych, ale – to nowość – również pojazdów ciężarowych. Nagrody będą przyznawane warsztatom według zasad szczegółowo określonych przez dystrybutorów marki Textar. Impreza odbędzie się na początku października 2022 r. na torze Driveland w Słabomierzu pod Warszawą. Na czwartek, 6 października zaplanowano część dla mechaników specjalizujących się w samochodach osobowych. Piątek, 7 października to dzień dla mechaników obsługujących ciężarówki.

Ze względu na przygotowane wyzwania, uczestnikami Textar Brake Clinic mogą być tylko profesjonalni mechanicy

Wyzwania dotyczące serwisu układu hamulcowego

Jak pokazują poprzednie edycje, warto powalczyć o udział w wydarzeniu. Na gości czeka wiele atrakcji, zarówno dotyczących układów hamulcowych, jak i doskonalenia techniki jazdy.

 

W ramach części szkoleniowej, mechanicy będą mieli okazję zapoznać się z najczęściej występującymi usterkami układu hamulcowego, poznać wpływ błędów montażowych na funkcjonowanie układu hamulcowego oraz wziąć udział w zadaniach z zakresu serwisu układu hamulcowego. Poza tym stworzą własną mieszankę cierną i wypróbują ją w wirtualnej rzeczywistości Textar.

 

Pod okiem instruktorów z Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara uczestnicy będą mogli doskonalić swoje umiejętności w zakresie techniki jazdy. Wszystko będzie działo się na specjalnych modułach z płytami poślizgowymi i szarpakiem. Nie zabraknie też emocji związanych z rywalizacją na torze w sportowych Fordach Fiesta ST.

Textar Brake Clinic to również ćwiczenia praktyczne z doskonalenia techniki jazdy

Niesamowite nagrody i goście specjalni

Część zadań będzie oceniana, a dla najlepszych przewidziano ekscytujące nagrody, m.in. lot helikopterem z Tomaszem Kucharem za sterami. Na szkoleniu pojawią się również goście specjalni. W dniu poświęconym ciężarówkom będą to Darek i „Dziadek” Wojtek z popularnego kanału Youtube Truck Mechanic from Poland. W przypadku samochodów osobowych – Przemek Szafrański znany z projektu MotoSynteza i stacji TVN Turbo.

 

To już trzecia edycja promocji, dzięki której zwiększamy zasięg konceptu Texar Brake Clinic. Biorąc pod uwagę wnioski z wcześniejszych edycji, w tym roku postanowiliśmy rozszerzyć zakres akcji o pojazdy ciężarowe. To ważny segment rynku, a mechanicy z tej branży również potrzebują okazji do rozwijania swojej wiedzy dotyczącej prawidłowej naprawy i serwisu układu hamulcowego. Uczestnicy dwóch poprzednich wydarzeń chwalili nasze wyzwania jako ciekawe połączenie teorii z praktyką. Szkolenie zainspirowało ich do dalszego poszerzania wiedzy dotyczącej serwisu układów hamulcowych. Jestem przekonana, że tak samo będzie i tym razem – mówi Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce.

 

Ze względu na przygotowany program imprezy oraz zakres wiedzy, która będzie przekazywana w czasie Textar Brake Clinic, uczestnik szkolenia musi być profesjonalnym mechanikiem. Zaproszeń na Textar Brake Clinic 2022 nie mogą otrzymać osoby, które brały udział w poprzednich edycjach wydarzenia.

 

Szczegóły akcji dostępne są u dystrybutorów Textar oraz na stronie internetowej Textar.

 

W promocji biorą udział następujący dystrybutorzy produktów Textar: Auto Partner, Elit Polska, Motorol, Auto Euro, Hart, Inter Cars, Autos, Suder, Martex oraz Opoltrans.

 

Źródło: TMD Friction

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).