Webinar z dynamicznej wymiany oleju | MOTOFAKTOR

W piątek 15 maja o godz. 17:00 odbędzie się pierwszy z trzech webinarów Inter Cars organizowanych wspólnie z firmą Ravenol. Dotyczył będzie serwisu automatycznych skrzyń biegów.

Szkolenie realizowane będzie na żywo prosto z warsztatu w samochodzie Mini Clubman Cooper S ze skrzynią AISIN GA8F22AW, a uczestnicy podczas 1,5-godzinnego spotkania zobaczą dynamiczną wymianę oleju, poznają teoretyczne zagadnienia całego procesu, a także dowiedzą się na co należy zwracać szczególną uwagę, a czego kategorycznie nie wolno robić podczas dynamicznej wymiany oleju (DWO).

 

Agenda szkolenia online z 15 maja:

 

 1. Wyjaśnienie zwrotu „dynamiczna wymiana oleju”.
 2. Czynności związane z DWO (dynamiczną wymianą oleju).
 3. Wybór miejsca i sposobu podpięcia urządzenia do skrzyni biegów. Co jeśli skrzynia posiada termostat?
 4. Jak ustalić kierunek przepływu oleju?
 5. Dlaczego w niektórych przypadkach nie wylewa się olej ze skrzyni biegów?
 6. Obliczenie ilości oleju potrzebnego do DWO.
 7. Czym różni się płukanie detergentem od płukania nowym olejem i jak takie płukanie wykonać?
 8. Kiedy wybrać płukanie przy pomocy detergentu, a kiedy przy pomocy nowego oleju?
 9. Kiedy wykonywanie wymiany oleju jest niewskazane, ryzykowne lub niezgodne z procedurami serwisowymi?
 10. Różne warianty przeprowadzania DWO.
 11. Adaptacja skrzyni biegów po DWO.

 

Piątkowe spotkanie będzie pierwszym z trzech webinarów zorganizowanych wspólnie z firmą Ravenol. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Kolejne spotkania zaplanowane są na 22 i 29 maja. Podczas obydwu pogłębiona zostanie tematyka zaprezentowana podczas pierwszego webinaru.

 

Szkolenie zorganizowane zostanie na żywo prosto z warsztatu, a przeprowadzą je: Paweł Gancarczyk, trener i właściciel firmy MVS oraz Maciej Gronek, trener i właściciel firmy Automatyczne skrzynie biegów.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).