Webinar Valeo: wymiana kompresora klimatyzacji bez tajemnic | MOTOFAKTOR

Webinar Valeo: wymiana kompresora klimatyzacji bez tajemnic

person Redakcja 25/06/2021

Najnowszy webinar Valeo dotyczący wymiany kompresora klimatyzacji odbędzie się już 30 czerwca 2021.

Firma Valeo stale rozszerza ofertę swoich webinarów. Już 30 czerwca będzie można skorzystać z najnowszego – wymiana kompresora klimatyzacji bez tajemnic.

 

To okazja do zapoznania się z wzorcowym procesem wymiany kompresora klimatyzacji. Jakie czynności i warunki muszą być spełnione podczas wymiany? Jak postępować w przypadku wymiany poszczególnych elementów układu klimatyzacji uwzględniając:

 

  • odzysk czynnika oraz prawidłowe napełnienie układu
  • wzorcowe czynności krok po kroku
  • dodatkowe czynności diagnostyczne
  • pomiar i diagnozę kluczowych wskaźników

 

Na webinar można się zarejestrować TUTAJ

Źródło:  Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).