Webinar Valeo: DKZ - jak sprawdzić czy kwalifikuje się do wymiany? | MOTOFAKTOR

Webinar Valeo: DKZ - jak sprawdzić czy kwalifikuje się do wymiany?

person Adrian Januszkiewicz 23/04/2021

Weź udział w webinarze Valeo o dwumasowym kole zamachowym (DKZ) i odbierz dodatkowe 500 pkt w programie Valeo Specialist Club.

Już 29 kwietnia odbędzie się szkolenie Valeo na temat, który nurtuje wielu mechaników. Podczas webinaru można będzie się dowiedzieć jak ocenić, czy koło dwumasowe kwalifikuje się do wymiany oraz czy jego luz mieści się w dopuszczalnej tolerancji.

 

Szkolenie odbędzie się w 29 kwietnia w dwóch godzinach do wyboru – o 10:00 oraz o 18:00, tak aby każdy z uczestników mógł dobrać odpowiednią porę dla siebie.

Szczegóły wydarzenia

Temat: Dwumasowe Koło Zamachowe Valeo (DMF)
Jak sprawdzić czy kwalifikuje się do wymiany?

 

Data: czwartek, 29 kwietnia 2021, godz 10:00 lub 18:00 (do wyboru)

 

Czas trwania: 1 godzina

 

Zarejestruj się na webinar.

Bonus - odbierz 500 punktów w programie Valeo Specialist Club

Valeo przygotowało dodatkową nagrodę dla wszystkich osób, które wezmą udział w czwartkowym szkoleniu. Uczestnicy, którzy obejrzą całe szkolenie otrzymają specjalny kod dzięki któremu zdobędą dodatkowe +500 punktów w programie lojalnościowym Valeo Specialist Club

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).