Webinar od Inter Cars – Zarządzanie warsztatem w kryzysie cz. 5 | MOTOFAKTOR

Webinar od Inter Cars – Zarządzanie warsztatem w kryzysie cz. 5

person Adrian Januszkiewicz 19/05/2020

W czwartek 21 maja o godzinie 17:00 zorganizowany zostanie kolejny, piąty już webinar Inter Cars dotyczący zarządzania warsztatem w kryzysie.

Epidemia COViD-19 to dla wielu firm konieczność otwarcia się na nowych klientów i metody ich pozyskania oraz zatrzymania przy sobie. Nie inaczej jest w warsztatach samochodowych, które dzielnie walczą ze skutkami koronawirusa, oferując kierowcom coraz to nowsze usługi.

 

Jednym z filarów programu Inter Cars #pomagamypomagać są darmowe webinary, podczas których eksperci poruszają wiele istotnych tematów, które mogą zainteresować przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej.

 

W kolejnym, piątym już webinarze prowadzący poruszą takie tematy jak:

 

  • Jak stworzyć i weryfikować bazę klientów?
  • Elementy wpływające na nowego klienta.
  • Jak obsłużyć klienta, aby wrócił do warsztatu?

 

Aby zapisać się na webinar, wystarczy wejść TUTAJ i wypełnić odpowiedni formularz.

 

Więcej na temat webinarów i samej akcji #pomagamypomagać znaleźć można TUTAJ.

 

W akcję zaangażowani są: Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, MANN FILTER, Filtron, Delphi Technologies, febi bilstein, Varta/Clarios, Contitech, Valeo, OSRAM, Magneti Marelli, Vredestein, Bridgestone i Goodyear.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).