Ważne zmiany w funkcjonowaniu filii Auto Partner | MOTOFAKTOR

Ważne zmiany w funkcjonowaniu filii Auto Partner

person Redakcja 8/05/2020

Auto Partner SA wprowadza zmiany w funkcjonowaniu filii oraz działu sprzedaży w Bieruniu.

Auto Partner SA informuje, że od dnia 11.05.2020 r. dział sprzedaży w Bieruniu zostaje otwarty dla wszystkich klientów i będzie czynny w godzinach od 8:00 do 18:00. Klienci odwiedzający placówkę zobowiązani są do zachowania wszelkich środków ostrożności.

 

Od dnia 11.05.2020 r. wszystkie filie* będą ponownie czynne w standardowych godzinach, tj. od 8:00 do 18:00 w ciągu tygodnia, w soboty godziny otwarcia również pozostają bez zmian. Klienci odwiedzający placówki zobowiązani są do zachowania wszelkich środków ostrożności.

 

*Nie dotyczy filii w Luboniu, Zielonej Górze, Swarzędzu i Nowej Soli – te filie będą otwarte w godzinach od 8:00 do 17:00. W soboty godziny otwarcia pozostają bez zmian.

Środki ostrożności

Auto Partner SA prosi klientów korzystających z usług wszystkich placówek o zachowanie środków ostrożności:

 

  • w dziale sprzedaży mogą przebywać jednocześnie maksymalnie 3 osoby z zewnątrz – pozostali klienci powinni oczekiwać przed wejściem aż wyjdzie poprzedni klient, z zachowaniem bezpiecznej odległości
  • do filii można wejść tylko w rękawiczkach i maseczce – Auto Partner SA w ramach możliwości zapewnia rękawiczki, jednak rekomendujemy, aby klienci przychodzili z własnymi i dezynfekowali je przy wejściu
  • należy zachować odległość 1,5 m od sprzedawców i pozostałych osób – strefa dostępu jest wyznaczona liniami

 

Źródło: Auto Partner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).