Warsztaty Yanosik i Mistrzostwa Mechaników razem na Poznań Motor Show 2020 | MOTOFAKTOR

Warsztaty Yanosik i Mistrzostwa Mechaników razem na Poznań Motor Show 2020

person Redakcja 2/03/2020

Podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show - Yanosik zaprezentuje swoją usługę dedykowaną warsztatom samochodowym.

W sierpniu 2019 r. twórcy systemu Yanosik uruchomili nową funkcję w swojej aplikacji, która umożliwia kierowcom wystawianie ocen za usługi wykonane w warsztatach samochodowych. Oprócz dodawania opinii użytkownicy aplikacji Yanosik mogą sprawdzić warsztaty w najbliższej okolicy, a nawigacja poprowadzi ich do konkretnego serwisu.

 

Podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show w hali nr 4 Yanosik zaprezentuje możliwości i zalety nowej usługi Warsztaty Yanosik. Oprócz licznych atrakcji, właściciele warsztatów samochodowych będą mogli zarejestrować swój serwis w systemie Yanosik. 600 osób, które jako pierwsze zarejestrują swój warsztat do systemu Yanosik dodatkowo otrzymają upominki i przydatny w każdym warsztacie Żel BHP V8 do mycia silnie zabrudzonych rąk. Co więcej, wszyscy zainteresowani będą mogli porozmawiać z opiekunami projektu.

Aplikacja Yanosik skupia największą społeczność kierowców w Polsce - korzysta z niej 1,5 mln użytkowników każdego miesiąca. Tak liczna „reprezentacja” pozwala rzetelnie ocenić jakość usług. Dlatego w ostatnim czasie uruchomiliśmy nową funkcję w aplikacji, dzięki której kierowcy mogą oceniać warsztaty, a w razie potrzeby nawigacja poprowadzi ich do najbliższego mechanika w okolicy. Jest to również duża szansa dla właścicieli warsztatów, którzy mogą stać się bardziej widoczni wśród kierowców skupionych wokół aplikacji. Dawid Kaczmarowski Yanosik

 

W tym roku firma przygotowała specjalną atrakcję dla uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Mechanik Zawodowy. W zamian za rejestrację na stronie www.warszaty.yanosik.pl zawodnicy otrzymają dodatkowe punkty, które zostaną zaliczone do rywalizacji finałowej. Dodane warsztaty samochodowe będą oceniane przez użytkowników aplikacji Yanosik.

 

Warto zwrócić uwagę, że Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników w kategorii Mechanik Zawodowy są otwarte zarówno dla warsztatów indywidualnych, jak i sieciowych.

Zapraszamy wszystkich, którzy będą obecni w Poznaniu, a zwłaszcza uczestników Mistrzostw w kategorii Mechanik Zawodowy do kontaktu z przedstawicielami firmy Yanosik. Usługa Warsztaty Yanosik to świetny sposób na zareklamowanie warsztatu samochodowego wśród kierowców korzystających z nawigacji. Adrian Dekowski organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Jak w praktyce działa nowa usługa Warsztaty Yanosik?

 

Na ekranie startowym aplikacji po kliknięciu w miejsce wyszukiwarki „Dokąd jedziesz?” wyświetla się zakładka „Warsztaty”. Następnie użytkownicy mają dostęp do podglądu mapy z lokalizacjami punktów naprawy aut w najbliższej okolicy. Po kliknięciu w ikonkę warsztatu pojawi się wizytówka z danymi o firmie (nazwa, liczba gwiazdek, godziny pracy) i przyciskiem „Prowadź”.

 

W ten sposób dotarcie do warsztatów zostało maksymalnie uproszczone. Kierowcy mogą dodatkowo odfiltrować warsztaty po interesujących ich kategoriach tj. LPG, wulkanizacja, pomoc drogowa czy elektryka.

Warsztaty, które są najlepiej oceniane przez użytkowników dodatkowo otrzymają wyróżnienia. To sprawia, że ich pozycja w wyszukiwarce nawigacji będzie wysoka, a także częściej wybierana przez zmotoryzowanych. To duże ułatwienie dla kierowców, którzy chcą trafić do uczciwego mechanika, a także dobra, darmowa promocja dla rzetelnego warsztatu. Dawid Kaczmarowski Yanosik

Masz warsztat? Wyróżnij się!

 

Mechanicy mogą sami zgłaszać dodanie swojego serwisu do aplikacji. Specjalnie do tego została stworzona strona, na której właściciele mogą bezpłatnie zarządzać swoją wizytówką. Jak to zrobić?

Wystarczy:

 

• wejść na stronę warsztaty.yanosik.pl/
• dodać bezpłatnie swój warsztat do aplikacji Yanosik
• uzupełnić dane swojego warsztatu i dodać zdjęcia warsztatu
• odpowiadać na komentarze klientów

 

Korzyści dla właścicieli warsztatów:

 

• darmowa reklama warsztatu wśród 1,5 mln użytkowników Yanosik miesięcznie,
• dostęp do statystyk – możliwość analizy promocji w systemie.

 

Obecnie w aplikacji Yanosik dodanych jest ponad 6 tys. warsztatów z całego kraju. Baza ta jest nieustannie uzupełniania.

 

Źródło: Yanosik

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).