Warsztaty Eurorepar Car Service działają mimo pandemii | MOTOFAKTOR

Warsztaty Eurorepar Car Service działają mimo pandemii

person Adrian Januszkiewicz 4/05/2020

Wszystkie 64 warsztaty Eurorepar Car Service w Polsce są aktualnie otwarte i świadczą usługi w pełnym zakresie.

Obecnie w warsztatach Eurorepar Car Service wykonywane są wszystkie bieżące naprawy, dodatkowo możliwe jest przeprowadzenie okresowego przeglądu klimatyzacji, przy okazji którego można skorzystać z bardzo ważnej w obecnej sytuacji usługi odkażania przestrzeni pasażerskiej, przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych. Inną proponowaną teraz usługą jest wymiana opon z zimowych na letnie.

 

We wszystkich warsztatach Eurorepar Car Service, poza zalecanymi środkami ostrożności, zostały również wprowadzone dodatkowe procedury mające zwiększyć bezpieczeństwo klientów i pracowników.

 

Warsztaty wykorzystują środki ochrony osobistej oraz dezynfekują wnętrze pojazdu przed przyjęciem go na stanowisko naprawcze, tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i użytkowników samochodów po wykonanej usłudze. Umawianie wizyt odbywa się telefonicznie lub za pomocą funkcjonalności On-line booking dostępnej na stronie sieci.

 

Źródło: Peugeot

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).