WABCO z nagrodą PACCAR Quality Award | MOTOFAKTOR

WABCO z nagrodą PACCAR Quality Award

person Adrian Januszkiewicz 4/05/2020

WABCO Holdings Inc. ogłosiło dzisiaj, że otrzymało prestiżową nagrodę jakości od PACCAR.

Działalność WABCO w Polsce, Niemczech i Brazylii była jedną z wybranych grup dostawców o najwyższej wydajności, uznanych za przekroczenie rygorystycznych standardów jakości PACCAR w 2019 r. Tylko dostawcy spełniający surowe normy jakości PACCAR “10 PPM” (wysyłają mniej niż 10 wadliwych części na każdy milion komponentów) mogą zakwalifikować się do nagrody. Po konsekwentnym osiągnięciu jednocyfrowego PPM w okresie 12 miesięcy, a nawet 0 PPM w przypadku WABCO Brazil, spółka znacznie przekroczyła ten cel.

 

WABCO od dawna współpracuje z PACCAR jako kluczowy dostawca w regionie EMEA i obu Ameryk. Spółka wyposaża PACCAR w technologie i systemy hamowania, zarządzania powietrzem, automatyki skrzyni biegów i łagodzenia kolizji, a także stabilne i adaptacyjne tempomaty, a także inne produkty, które poprawiają bezpieczeństwo i wydajność pojazdu.

Jestem szczególnie dumny z tego, że otrzymaliśmy tę najwyższą nagrodę po naszym globalnym, intensywnym, wielofunkcyjnym programie Transformacji Jakości. Kontynuujemy rozwój w oparciu o naszą organizację zapewniania jakości, aby koncentrować się na spełnianiu wymagań klientów, budowaniu solidnych globalnych systemów zarządzania jakością oraz terminowym wykrywaniu i ograniczaniu potencjalnego ryzyka. Natalia Noblet dyrektor ds. Jakości WABCO

 

Źródło: WABCO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).