WABCO buduje fabrykę w Turcji | MOTOFAKTOR

WABCO buduje fabrykę w Turcji

person Adrian Januszkiewicz 30/01/2020

Firma WABCO zorganizowała w Sakarya ceremonię wmurowania kamienia węgielnego dla swojego pierwszego zakładu produkcyjnego w Turcji.

Inwestycje WABCO w Turcji znacznie wzrosły w ostatnich latach. Nowy zakład produkcyjny następuje po otwarciu Centrum Dystrybucyjnego WABCO w Stambule w październiku 2018 r. Ponadto w 2011 r. WABCO otworzyło międzynarodowe biuro zaopatrzenia i zakupów w Stambule, które obecnie oferuje części i podzespoły od szerokiej gamy tureckich dostawców o wartości ponad 50 milionów dolarów rocznie.

Nowy zakład produkcyjny pozwoli WABCO wykorzystać lokalną bazę talentów produkcyjnych i skorzystać z wyjątkowej infrastruktury i możliwości logistycznych kraju. Pozwoli nam to dodatkowo wzmocnić lokalną bliskość naszych klientów, a także eksportować produkty z Turcji do całej Europy i Bliskiego Wschodu, aby dalej zwiększać konkurencyjność WABCO w tych regionach. Nick Rens prezes WABCO w regionie EMEA

 

Od 1982 r. WABCO mocno się zakorzeniło w Turcji, budując głębokie relacje w całym krajowym przemyśle pojazdów użytkowych i silną pozycję lidera na rynku lokalnym.

Nowy zakład pozwoli WABCO na stopniową lokalizację produkcji swoich produktów wspierających lokalny rynek. To jeszcze bardziej poprawi naszą obsługę lokalnych klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości, opłacalnych produktów. Kazim Eryilmaz WABCO Country Leader Turkey

 

Inwestycja WABCO w Turcji będzie kosztowała 20 mln dolarów.

 

Źródło: WABCO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).