W czwartek kolejny webinar Inter Cars | MOTOFAKTOR

W czwartek kolejny webinar Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 21/04/2020

W czwartek 23 kwietnia o godzinie 17:00 odbędzie się kolejny darmowy webinar Inter Cars, mający na celu pomoc mechanikom i właścicielom warsztatów.

Epidemia COViD-19 wprowadziła w wielu warsztatach konieczność radykalnych zmian. W pierwszej fazie były one związane z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa klientów i pracowników. Obecnie jednak głównym wyzwaniem, przed którym stają właściciele serwisów jest dotarcie z informacją o funkcjonowaniu warsztatu. Internet z dnia na dzień stał się głównym kanałem komunikacji, jednak wiele osób nie do końca wie, jak korzystać z tego narzędzia.

 

Jednym z filarów akcji Inter Cars #pomagamypomagać są darmowe webinary, podczas których eksperci poruszą wiele istotnych tematów, które mogą zainteresować przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej.

 

Aby zapisać się na webinar, wystarczy wejść TUTAJ i wypełnić odpowiedni formularz.

 

Więcej na temat webinarów i samej akcji #pomagamypomagać znaleźć można TUTAJ.

 

W akcję zaangażowani są: Castrol, ZF Aftermarket, Bosch, Schaeffler, MANN-FILTER, Filtron, Delphi Technologies, febi, Varta /Clarios, Contitech, Valeo, OSRAM, Magneti Marelli, Vredestein, Bridgestone i Goodyear.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).