Volkswagen zapowiedział model ID.7 GTX | MOTOFAKTOR

Volkswagen zapowiedział model ID.7 GTX

person Redakcja 11/05/2023

Pod koniec lata swoją światową premierę będzie miał VW ID.7 w odmianie GTX, a prezentacja odbędzie się podczas targów IAA Mobility w Monachium (5-10 września 2023).

 

 

Niedawno Volkswagen zaprezentował nowy model ID.7 – swoją pierwszą, w pełni elektryczną limuzynę. Pod koniec lata odbyć ma się światowa premiera ID.7 w odmianie GTX, najbardziej dynamicznego wariantu modelu. Wyposażony w dwusilnikowy układ napędowy z napędem na wszystkie koła najnowszej generacji, ID. 7 GTX posiadać ma liczne wyróżniające elementy stylistyczne. Ta zaprojektowana z myślą o dalekich podróżach limuzyna stać ma się także samochodem o sportowym zacięciu. Nowy model ma zostać zaprezentowany podczas targów IAA Mobility w Monachium (5-10 września 2023).

Czarny i czerwony – kolory GTX

We wnętrzu najmocniejszej odmiany modelu ID.7 znaleźć mamy charakterystyczne dla wersji GTX czerwone, kontrastowe przeszycia na fotelach, desce rozdzielczej i drzwiach. Z kolei z zewnątrz zauważyć będzie można błyszczące, czarne elementy, typowe dla Volkswagenów ID. GTX. W tej odmianie dach jest zawsze lakierowany na czarno, co w połączeniu z przyciemnionymi szybami ma sprawiać, że auto wygląda elegancko i atrakcyjnie.

GTX - kluczowa przyjemność z jazdy

Podobnie jak w poprzednich modelach z oznaczeniem GTXID.4 i ID.5 – dwusilnikowym napędem na wszystkie koła ID.7 GTX zajmować ma się inteligentny system sterowania. Opracowane specjalnie do tych modeli oprogramowanie Volkswagena ma na celu osiągnięcie optymalnej wydajności jak najlepszych osiągów i właściwości jezdnych. Jednak nie tylko napęd, lecz także układy: hamulcowy, kierowniczy i zawieszenia mają być obsługiwane przez system sterowania w sposób dopasowany do wybranego profilu jazdy. Układ jezdny i kierowniczy ma być udoskonalony w porównaniu z innymi modelami, zbudowanymi na platformie MEB i dzięki możliwości wyboru profilu jazdy umożliwiać dostosowanie ustawień do upodobań kierowcy w szerokim zakresie pomiędzy komfortem a sportowym charakterem. ID.7 GTX ma podkreślać tym samym swoją pozycję flagowego modelu rodziny ID.

 

Źródło: Volkswagen

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).