Volkswagen Poznań można ponownie zwiedzać | MOTOFAKTOR

Volkswagen Poznań można ponownie zwiedzać

person Adrian Januszkiewicz 18/10/2022

Od 1 września 2022 r. znów jest możliwe zwiedzanie zakładów Volkswagen Poznań oraz Volkswagen Września. Póki co tylko dla grup zorganizowanych.

 

Obecnie zapisy są możliwe za pomocą formularza rejestracyjnego. Grupy zwiedzających mogą liczyć minimalnie 10 osób, a maksymalnie 20 osób razem z opiekunami grupy.

 

Trasa zwiedzania zakładów obejmuje obszar Budowy Karoserii oraz obszar Montażu. W ciągu blisko 2-godzinnej wycieczki, każdy uczestnik ma możliwość zobaczyć cały proces produkcyjny. W nowoczesnym, zrobotyzowanym w ponad 80% obszarze Budowy Karoserii można zobaczyć ponad 450 robotów w tym również największego robota zamontowanego w polskich zakładach Volkswagena.

 

Każda wycieczka rozpoczyna się i kończy w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym w tzw. BUS-ie w zakładzie w Poznaniu oraz w budynku Recepcji w zakładzie we Wrześni.

 

Szczegóły Regulaminu i zasady uczestnictwa w Zwiedzaniu Zakładów VWP są opisane TUTAJ.

 

Źródło: Volkswagen Group Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).