VanKing – zmiany i plany rozwoju | MOTOFAKTOR

VanKing – zmiany i plany rozwoju

person Adrian Januszkiewicz 18/09/2018

7 września w Krakowie obyło się pierwsze spotkanie firmy VanKing (dawny Celkar) w nowej odsłonie.

Podczas spotkania omówione zostały plany na najbliższe lata. Dotychczasowy prezes, a zarazem właściciel, Rafał Bieda rezygnuje z funkcji prezesa na rzecz większego zaangażowania w sprawy zakupu i rozwoju produktu i będzie pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora działu zakupu.

Czuję, że moje doświadczenie i wiedza bardziej potrzebne są w dziale, który ma największe znaczenie strategiczne dla spółki. Rafał Bieda właściciel VanKing (do niedawna Celkar)

 

Funkcję prezesa obejmie Jakub Sierzchała, dotychczasowy wiceprezes i szef działu rozwoju, który ze spółką związany jest od ponad 10 lat. Zmiany w zarządzie zostaną wprowadzone od 1 stycznia 2019 roku.

 

Konferencja miała także na celu przedstawienie wyników spółki, według prognoz rok 2018 zakończy się dla VanKing rekordowym obrotem ponad 104 mln złotych. W związku z szybkim rozwojem firma podjęła decyzję o rozbudowie dotychczasowego centrum logistycznego w Niepołomicach, które do końca 2019 roku ma powiększyć przestrzeń magazynową do 12 000 m2 z obecnych 4000 m2.

Ważnym celem na najbliższe lata jest również rozwój oddziałów handlowych w Polsce i za granicą. Od września działa już pierwszy oddział VanKing na Łotwie, a zakupy na Litwię są właśnie finalizowane. Kuba Sierzchała wiceprezes VanKing

 

Warto również podkreślić, że zarejestrowana została spółka VanKing Rosja, która posiada oddział handlowy i magazyn w Moskwie.

 

Konferencja była również okazją do omówienia zmian identyfikacji wizualnej spółki, która nastąpiła od dnia 1 września 2018 roku.

 

Źródło: VanKing

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).