Valeo: znaczące poszerzenie oferty alternatorów i rozruszników | MOTOFAKTOR

Valeo: znaczące poszerzenie oferty alternatorów i rozruszników

person Redakcja 6/08/2018

Co trzeci samochód produkowany obecnie na świecie wyposażony jest w rozrusznik lub alternator Valeo.

Teraz Valeo korzysta ze swojego ogromnego doświadczenia z rynku pierwszego montażu i wprowadza na rynek części zamiennych blisko 200 nowych referencji.

 

Ponad połowa z nich to produkty nowe pozostałe po fabrycznej regeneracji – nowości w ofercie alternatorów i rozruszników Valeo przeznaczone są między innymi do:

 

  • Toyota Yaris III, Auris i RAV4
  • Volkswagen Golf VII, Tiguan III i Polo
  • Ford Fiesta VI, Mondeo V i Edge
  • BMW serii 1, 3, X3 i X5.

 

Dodatkowo, na aftermaket trafiło także 6 referencji stosowanych w układach Start&Stop – zarówno spośród wzmocnionych rozruszników ReStart, jak i modeli w technologii i-StARS. Rozwiązania Valeo z zakresu tych mikrohybryd stosowane są w ponad 16,5 mln samochodów jeżdżących po europejskich drogach, w tym tak popularnych jak VW Golf VII, Renault Clio IV i Megane III, Ford Focus III czy Peugeot 208.

 

Potwierdzeniem dominującej pozycji Valeo w postępującej elektryfikacji samochodowych układów napędowych jest specjalny podręcznik techniczny „Od Stop-Start do hybrydyzacji”, który można pobrać bezpłatnie stąd.

 

Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo dostępne są w bibliotece katalogów oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).