Valeo Service ma nową wyszukiwarkę sprzęgieł | MOTOFAKTOR

Valeo Service ma nową wyszukiwarkę sprzęgieł

person Adrian Januszkiewicz 31/03/2022

Innowacyjna wyszukiwarka zestawów sprzęgieł do pojazdów ciężarowych Valeo pozwala na znalezienie odpowiednich części w bardzo krótkim czasie.

Firma Valeo opracowała wyszukiwarkę zestawów sprzęgła do pojazdów ciężarowych, dla przyspieszenia pracy mechanikom. Jest ona dostępna bezpłatnie online i bez konieczności logowania się. Wyszukiwarka pomoże szybko znaleźć potrzebne części, ponieważ zawiera nie tylko listy zestawów, ale umożliwia również dostęp do poszczególnych części w zestawach.

 

Wyszukiwarka Valeo zawiera:

 

  • Ponad 4700 referencji konkurencji
  • Ponad 3900 referencji OES
  • Ponad 33 000 kombinacji odpowiadających ponad 500 zestawom sprzęgieł

 

Wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie po nazwie producenta lub też po numerze części OES, IAM lub Valeo. Po znalezieniu potrzebnego elementu strona z listą części zawiera również wszystkie informacje techniczne i specyfikacje, które są przydatne dla tej części.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).