Valeo poleca szkolenia online na czas pandemii | MOTOFAKTOR

Valeo poleca szkolenia online na czas pandemii

person Adrian Januszkiewicz 17/03/2020

Valeo zachęca właścicieli oraz pracowników warsztatów do poszerzenia swojej wiedzy technicznej, dzięki oglądaniu szkoleń online.

Wszędzie tam gdzie jest to możliwe, pracodawcy stwarzają swoim pracownikom możliwości pracy zdalnej. W przypadku warsztatów trudno wyobrazić sobie, żeby ktoś “zdalnie” wymienił olej lub też klocki. Z drugiej strony należy się spodziewać, że właściciele samochodów stosując się do zaleceń rządu i tak pozostaną w domach i zrezygnują z planowanych napraw samochodów.

 

Wszystko to sprawia, że niestety, ale w najbliższym czasie w warsztatach mogą pojawić się przestoje. Co gorsza, póki co trudno przewidzieć jak długo to potrwa i jak będzie wyglądało.

 

W obłożonych pracą warsztatach często mogło brakować czasu na poszerzanie wiedzy technicznej. Dzisiaj, aby wziąć w nich udział nie trzeba spotykać się twarzą w twarz z trenerem technicznym i innymi uczestnikami. Valeo udostępnia webinary online, aby w sposób wygodny i bezpieczny można było poszerzyć swoją wiedzę z domu.

 

Na stronie Valeoservice.pl znajduje się bliblioteka szkoleń technicznych dostępnych na żądanie o dowolnej porze i za darmo. Aby je obejrzeć wystarczy się zarejestrować podając podstawowe dane.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).