Valeo odświeżyło stronę internetową | MOTOFAKTOR

Valeo odświeżyło stronę internetową

person Adrian Januszkiewicz 21/06/2021

Valeo odświeżyło swoje witryny jednocześnie we wszystkich krajach, w których prowadzi działalność.

Zmiany na stronach internetowych Valeo

Wygląd stron Valeo przeszedł głęboką transformację. Zmianom uległy strony główne, strony dedykowane poszczególnym produktom czy grupom produktowym, a także witryny związane z programami lojalnościowymi i promocjami. Zmiany zaszły nie tylko od wizualnej, ale także technicznej. Są w pełni responsywne i dostosowane do przeglądania na wszystkich dostępnych urządzeniach cyfrowych (komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon).

 

Nowe strony zapewniają szybszy dostęp do kluczowych funkcji (informacji technicznych Tech@ssist, wyszukiwarki części, programu Valeo Specialist Club, szkoleń online czy katalogów).

 

Odświeżona strona Valeo w wersji polskiej dostępna jest pod adresem: https://www.valeoservice.pl/pl

 

Źródło: Valeo

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).