Valeo: nowe klocki hamulcowe do pojazdów ciężarowych | MOTOFAKTOR

Valeo: nowe klocki hamulcowe do pojazdów ciężarowych

person Redakcja 10/08/2018

Valeo rozszerza swoją ofertę klocków hamulcowych OptiPACK oraz PremiumPACK, opracowane z myślą o kierowcach i mechanikach pojazdów ciężarowych.

14 nowych referencji klocków hamulcowych Valeo OptiPACK przystosowanych jest do trudnej eksploatacji w pojazdach ciężarowych. Dlatego w pudełkach klocków Valeo OptiPACK znajdują się odpowiednie akcesoria – od wskaźników zużycia do elementów montażowych klocka (w zależności od wersji). W ten sposób Valeo gwarantuje profesjonalną wymianę i odczuwalną oszczędność przeznaczonego na nią czasu. Z tego powodu klienci europejscy wskazali, że Valeo OptiPACK ma “najlepszy stosunek ceny do jakości” (w badaniu grupy MV2, w kwietniu 2018).

Z kolei Valeo PremiumPACK to klocki hamulcowe klasy premium do pojazdów ciężarowych. Do ich produkcji używane są najlepsze materiały cierne stosowane przez Valeo oraz technologia NRS, która zapewnia wydłużony okres eksploatacji takiego klocka dzięki minimalizowaniu ryzyka jego rozwarstwienia. Stosowanie Valeo PremiumPACK daje:

  • wyższy komfort użytkowania – bezgłośne podczas pracy,
  • zwiększoną wydajność – największa siła hamowania Valeo,
  • pewność wieloletniej eksploatacji – najbardziej wytrzymałe klocki hamulcowe Valeo.

 

Co więcej, Valeo dostarcza swoje klocki hamulcowe w pudełkach zbudowanych z pięciu warstw kartonu, aby zapewnić im bezpieczny transport. Niewątpliwe korzyści to doskonałe warunki przechowywania klocków, co zapobiega ich ewentualnym uszkodzeniom, a przede wszystkim komfort pracy magazynierów i mechaników samochodowych.

 

Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo można znaleźć w bibliotece katalogów oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).