Valeo KIT4P™ i DMF: Nawet profesjonaliści nie wyczuwają różnicy w komforcie jazdy! | MOTOFAKTOR

Valeo KIT4P™ i DMF: Nawet profesjonaliści nie wyczuwają różnicy w komforcie jazdy!

person Redakcja 6/05/2019

Misją Valeo jest uzyskanie statusu najchętniej wybieranego dostawcy układów przeniesienia napędu.

Komponenty układu napędowego Valeo reprezentują najbardziej innowacyjne technologie, opracowane w celu zapewnienia skutecznego i wygodnego przeniesienia momentu obrotowego z silnika do skrzyni biegów przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa.

Wszystkie sprzęgła Valeo produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zapewniając optymalną niezawodność i satysfakcję użytkowników.

Dzięki inwestycjom w badania i rozwój, Valeo oferuje technologię ograniczającą wibracje w układzie przeniesienia napędu, co poprawia akustykę i chroni skrzynię biegów przed działaniem szkodliwych drgań skrętnych. Zapewnia to większy komfort prowadzenia pojazdu i płynną zmianę biegów.

Sprzęgła Valeo są niezawodne i sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Klienci Valeo reprezentujący rynek części zamiennych mogą korzystać z wiedzy oraz doświadczenia producenta oryginalnego sprzętu (O.E.).

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).