Valeo i FTE: doskonałe połączenie na targach ReMaTec | MOTOFAKTOR

Valeo i FTE: doskonałe połączenie na targach ReMaTec

person Adrian Januszkiewicz 24/06/2019

Valeo na ReMaTec w Amsterdamie prezentuje ulepszoną wersję oprogramowania eCorps, a także, dzięki fuzji z FTE, ofertę regeneracji zacisków hamulcowych.

Na tą edycję targów ReMaTec Valeo wypuściło nową wersję oprogramowania eCore, służącego do zbierania rdzeni, jak również rozszerzyło swoje portfolio produktów o rozrusznik zintegrowany z alternatorem i-StARS oraz koła dwumasowe.

 

  • Nowa wersja eCorps to lepsze, szybsze i łatwiejsze zbieranie rdzeni
  • Skuteczne zarządzanie, przejrzysty follow-up
  • Wysokiej jakości proces regeneracji z zachowaniem standardów O.E.
  • Doświadczenie w obszarze regeneracji części zakorzenione w kulturze OEM
  • Doświadczenie we wszystkich technologiach regeneracji na rynku…
  • Włączając w to ostatnie nowości jak Re-Start i i-StARS dla systemów start-stop oraz koła dwumasowe i sprężarki klimatyzacji.

 

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w produkcji, wzmocnionemu przez przejęcie firmy FTE w 2017 r. Valeo oferuje obecnie szeroki wachlarz produktów regenerowanych dla producentów oryginalnego wyposażenia (OEM) w Europie i Chinach: rozruszniki i alternatory, zestawy sprzęgieł Istars Heavy Duty, koła dwumasowe, sprężarki klimatyzacji, przekładnie hydrokinetyczne oraz zaciski hamulcowe.

 

Targi ReMaTec w Amsterdamie trwają od 23 do 25 czerwca br. Stoisko Valeo ma numer 08.330.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).