Urządzenie AirGuard 4.0 | MOTOFAKTOR

Urządzenie AirGuard 4.0

W gamie produktów Elparts od Herth+Buss pojawiło się nowe urządzenie AirGuard do monitorowania ciśnienia w oponach.

Od dłuższego czasu Herth+Buss oferuje niezależnym warsztatom urządzenie do programowania/diagnostyki AirGuard 3.0 TPMS. Jego nowa generacja z jeszcze większą liczbą funkcji jest już dostępna.

 

Podobnie jak AirGuard 3.0, AirGuard 4.0 może odczytać wszystkie typy czujników dostępnych na rynku, a następnie przesłać uzyskane dane do czujników kół automatycznie lub ręcznie.

 

Więc co jest nowego? Po pierwsze, AirGuard 4.0 jest wyposażony w kable OBD, ponieważ funkcje adaptera OBD-II i funkcji uczenia są już tutaj zintegrowane. Oznacza to, że nie ma potrzeby podłączania dodatkowego adaptera. AirGuard 4.0 pokazuje również, gdzie dokładnie znajduje się gniazdo OBD II w pojeździe.

 

Kolejną specjalną cechą jest wbudowany licznik głębokości bieżnika. Pomiary można następnie zapisać w AirGuard 4.0. Wbudowanego aparatu można używać do robienia zdjęć uszkodzeń lub tablic rejestracyjnych i przechowywania ich w indywidualnym pliku klienta.

 

W AirGuard 4.0 można zapisać do 100 rekordów danych. Udokumentowane dane można następnie przesłać do komputera za pomocą interfejsu USB, tam zapisać i pobrać w razie potrzeby. Dodatkowo dostępny moduł OBD-II-Bluetooth umożliwia również odczytywanie i usuwanie pamięci błędów (DTC).

 

Asortyment TPMS marki Herth+Buss uzupełniają czujniki kół. Mogą być stosowane we wszystkich pojazdach z aktywnym systemem monitorowania ciśnienia w oponach zainstalowanym standardowo.

 

Czujniki są uniwersalnie programowalne. Do programowania wymagany jest AirGuard 3.0 lub AirGuard 4.0. Czujniki można zamówić osobno i są dostarczane z kompletnym zaworem. Programowanie zajmuje tylko od pięciu do piętnastu sekund na czujnik. Oryginalny numer identyfikacyjny czujnika koła można skopiować ze starego na nowy lub przypisać ponownie.

 

Źródło: Herth+Buss

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).