Urządzenia warsztatowe Nortec Pro na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Urządzenia warsztatowe Nortec Pro na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 19/03/2022

Aktywne przyjęcie do warsztatu to główny akcent XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Nortec Pro dostarczy wyposażenie, które pomoże zmierzyć się z tym zadaniem.

Marka Nortec Pro to profesjonalne urządzenia stanowiące podstawowe wyposażenie warsztatu samochodowego i wulkanizacji. Nortec Pro obecny jest na rynku od przeszło 20 lat. Nortec Pro to m.in. podnośniki samochodowe, a także urządzenia niezbędne do naprawy, montażu oraz diagnostyki, jak wyważarki do pojazdów osobowych i dostawczych, zlewarko-wysysarki oleju, dźwigniki, sprężarki, prasy, urządzenia do badana geometrii kół czy obsługi klimatyzacji.

 

Organizatorzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przykładają w tym roku ogromną wagę do wyrobienia w ich uczestnikach nawyków, które nie powinny być obce każdemu profesjonalnemu mechanikowi. W czasie konkurencji praktycznych w poszczególnych kategoriach partnerzy Mistrzostw będą starali się uczulać zawodników na ogromne znaczenia aktywnego przyjęcia do warsztatu.

 

To nie tylko świetny sposób na zatrzymanie klientów, ale przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa. Przy okazji nawet drobnej naprawy kierowca powinien otrzymać od mechanika listę podstawowych usterek, które należy usunąć w samochodzie. W edukacji dotyczącej aktywnego przyjęcia do warsztatu pomogą urządzenie marki Nortec Pro.

Marka Nortec Pro to profesjonalne urządzenia stanowiące podstawowe wyposażenie warsztatu samochodowego i wulkanizacji. Nasze urządzenia znane są na rynku polskim od wielu lat. W tym czasie zdołaliśmy zdobyć nie tylko wiedzę i doświadczanie, co sprawiło, że zajęliśmy pozycję lidera w branży motoryzacyjnej, ale także zdobyliśmy szerokie grono zaufanych klientów z Polski i zagranicy. Użytkownicy cenią nasze produkty za solidność wykonania, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz materiałów, a także łatwość obsługi. Tym razem posłużą one uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników do sprawdzania już zdobytych umiejętności i poszerzania wiedzy. Lucjan Krakus Dyrektor Handlowy, Członek Zarządu Nortec Pro

 

Aktywne przyjęcie do warsztatu to nowość na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Zdecydowaliśmy się wprowadzić w tym roku ten element, aby uczulić młodych i zawodowych mechaników na niezwykle ważną kwestię związaną z bezpieczeństwem. Chcemy kształcić mechaników, którzy będą podchodzić do serwisowania samochodu kompleksowo –nie będą ograniczać się do jednej konkretnej naprawy, ale przy tej okazji wykonają podstawowy przegląd pojazdu, zwrócą uwagę na stan opon czy tarcz hamulcowych i przekażą klientowi listę usterek do usunięcia. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce, w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

 

Źródło: OMM

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).