Urządzenia Magneti Marelli Pro Line dla warsztatów wulkanizacyjnych | MOTOFAKTOR

Urządzenia Magneti Marelli Pro Line dla warsztatów wulkanizacyjnych

person Redakcja 23/08/2019

Magneti Marelli wprowadza nową gamę urządzeń dla warsztatów wulkanizacyjnych - Pro Line.

Nowa linia produktów Magneti Marelli Pro Line to wyważarka MM-HC1024FA oraz montażownica MM-HC1224LL dostępna w różnych konfiguracjach.

 

Wyważarkę MM-HC1024FA cechują między innymi: nowe opatentowane oprogramowanie, bardziej przyjazny interfejs użytkownika oraz wskaźnik laserowy i oświetlenie LED.

 

Montażownice z grupy MM-HC1224 to urządzenia przełomowe w swojej konstrukcji, charakteryzuje je nowa unikalna trapezowa konstrukcja, zapewniającą większą stabilność urządzenia podczas pracy. Kolejna innowacją jest zintegrowany napęd bazujący na przekładani o wysokiej skuteczności oferujący większą prędkość stołu i zdecydowanie dłuższy okres użytkowania przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu hałasu.

 

 

Źródło: Magneti Marelli

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).