Ursus: w ciągnikach producenta tylko oryginalne silniki Perkins | MOTOFAKTOR

Ursus: w ciągnikach producenta tylko oryginalne silniki Perkins

person Joanna Piszcz 15/01/2016

Ursus i BU Power Systems Polska wydały wspólne oświadczenie dotyczące montażu w ciągnikach silników marki Perkins.

Producent ciągników i BU Power Systems Polska – jedyny oficjalny przedstawiciel firmy Perkins na terenie Polski – dementują informacje zamieszczone w artykule firmy Farmtrac, który ukazał się na stronie internetowej magazynu “Tygodnik Poradnik Rolniczy”. Z treści artykułu wynika, że tylko ta firma używa do produkcji ciągników oryginalnych silników Perkins.

 

Ursus i BU Power Systems Polska oświadczają, że jest to nieprawdziwa informacja i że w ciągnikach Ursusa są montowane tylko oryginalne silniki Perkins Engines wyprodukowane w zakładach Peterborough w Anglii. Perkins i Ursus wzywają zarząd firmy Framtrac do zaprzestania rozpowszechniania nieprawdziwych informacji. W przeciwnym wypadku sprawa zostanie skierowana na drogę sądową.

 

Źródło: Ursus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).