Ursus: spółka na wystawie rolniczej w Zambii | MOTOFAKTOR

Ursus: spółka na wystawie rolniczej w Zambii

person Adrian Januszkiewicz 9/08/2017

W dniach 2-7.08.2017 r. Ursus po raz kolejny zaprezentował swoją ofertę ciągników i maszyn rolniczych na 91. Wystawie Rolniczej i Handlowej w Lusace, stolicy Zambii.

Goście odwiedzający stoisko Ursusa mieli okazję zapoznać się z wybranymi produktami z jego oferty, m.in. z ciągnikiem C-3110 wyposażonym w przedni ładowacz TUR oraz w Mikrusa, a także z takimi maszynami jak rozrzutnik obornika, przyczepa i zgrabiarka.

 

Ursus jest marką dobrze rozpoznawalną w Zambii – od czasu podpisania historycznego kontraktu w Zambii w marcu br., który zakłada strategiczne zaangażowanie Spółki na tym rynku, obejmujące m.in. utworzenie zakładu montażu ciągników i maszyn w Lusace czy stworzenie sieci centrów serwisowych na terenie całego kraju.

 

Uroczystego otwarcia wystawy dokonali Prezydent Republiki Zambii, Edgar Chagwa Lungu oraz Prezydent Republiki Południowej Afryki, Jacob Zuma. Prezydent Lungu był jednym z gości stoiska Ursusa.

 

Źródło: Ursus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).