Ursus: porozumienie o współpracy z ITMCO | MOTOFAKTOR

Ursus: porozumienie o współpracy z ITMCO

person Adrian Januszkiewicz 22/02/2017

Wczoraj (21.02.2017) Ursus podpisał porozumienie o współpracy handlowo-przemysłowej z Iran Tractor Manufacturing Company.

Współpraca handlowo-przemysłowa między Ursusem a Iran Tractor Manufacturing Company ma się opierać m.in. na wzajemnym wykorzystaniu komponentów do produkcji ciągników o małej, średniej i dużej mocy, czyli w przedziale 47-150 KM, dedykowanych na rynki, na których obie spółki funkcjonują. Poza tym obie firmy rozpoczną dialog, który pomoże im wspólnie opracować takie rozwiązania technologiczne, które wyróżnią je pod względem innowacji na tle konkurencji.

 

Dla Ursusa ta umowa stanowi jeszcze dodatkowy profit w postaci pomocy ze strony ITMCO we wprowadzeniu na rynek irański maszyn rolniczych i autobusów miejskich lubelskiego producenta.

 

Z czasem Ursus i ITMCO będą też podpisywać bardziej szczegółowe umowy, które stopniowo pomogą w pełnej realizacji tego porozumienia.

 

Iran Tractor Manufacturing Company (ITMCO) to uznany producent i eksporter ciągników, maszyn specjalnych, pojazdów ciężarowych, silników i komponentów do maszyn rolniczych. Od 2016 r. Ursus S.A. współpracuje z Motorsazan, spółką zależną od ITMCO, w zakresie dostawy podzespołów do montażu ciągników.

 

Źródło: Ursus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).