Ursus: para prezydencka odwiedziła zakłady w Etiopii | MOTOFAKTOR

Ursus: para prezydencka odwiedziła zakłady w Etiopii

person Adrian Januszkiewicz 9/05/2017

7 maja zakłady Ursus-Metec w miejscowości Adama w Etiopii odwiedził Prezydent RP Andrzej Duda z małżonką, przebywający z oficjalną wizytą w tym kraju.

Podczas wizyty w zakładach Ursus-Metec, Pierwsza Para zapoznała się z procesem montażu ciągników Ursus o mocach od 50 do 180 KM z zestawów dostarczanych z lubelskich zakładów Ursusa do Etiopii. Prezydent Duda z uznaniem wyraził się o afrykańskiej ekspansji lubelskiej spółki, a zacieśnienie współpracy gospodarczej pomiędzy Polską a Etiopią jest w interesie naszego kraju.

 

W 2013 r. Ursus podpisał umowę z etiopską spółką Metec na dostawę ciągników, wyposażenie centrów serwisowych w Etiopii oraz dostawę części zamiennych. W ramach realizacji kontraktu, 12 maja 2015 w mieście Adama uruchomiono montownię ciągników Ursus. Zatrudnieni tam miejscowi pracownicy zostali przeszkoleni przez polskich inżynierów i techników.

 

Źródło: Ursus

Zdjęcie główne: Andrzej Hrehorowicz/KPRP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).