Ursus: medal dla Andrzeja Zarajczyka | MOTOFAKTOR

Ursus: medal dla Andrzeja Zarajczyka

person Katarzyna Ciupek 6/10/2015

28 września 2015 roku Andrzej Zarajczyk, przewodniczący rady nadzorczej Ursus SA, został uhonorowany Medalem Akademii Leona Koźmińskiego za zasługi dla rozwoju uczelni oraz wkład w rozwój kształcenia menedżerskiego w Polsce.

Medal został wręczony przez prof. dr hab. Andrzeja K. Koźmińskiego, prezydenta Akademii Leona Koźmińskiego podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2015/2016. Prof. Koźmiński podkreślił wieloletnią, owocną współpracę uczelni z Andrzejem Zarajczykiem oraz kierowaną przez niego spółką POL-MOT Holding, zaznaczając, że jego sukcesy biznesowe, w szczególności odbudowa i rewitalizacja marki Ursus stanowią sztandarowy przykład sprawnego i efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz olbrzymiej determinacji w dążeniu do osiągania celów biznesowych.

Medal Akademii to dla mnie duże wyróżnienie. Odbieram to jako wyraz uznania oraz wsparcia dla prowadzonej przez nas polityki odbudowy Ursusa i stworzenia z niego narodowego czempiona. Ursus dziś to rosnący gracz na rynku, posiadający rozpoznawalną markę, szeroką ofertę produktową oraz ogromny potencjał do rozwoju na rynku krajowym i zagranicznym, czego przykładem jest ekspansja spółki w Afryce. Andrzej Zarajczyk

 

Medale Akademii są przyznawane od 2003 roku osobom spoza uczelni, które są z nią szczególnie związane, czyli wspierają ją swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie strategii, programów kształcenia i rozwoju, dostosowywania programów nauczania do potrzeb praktyki, a także nawiązywania międzynarodowych kontaktów naukowych i dydaktycznych.

 

Andrzej Zarajczyk jest członkiem rady powierniczej Akademii Leona Koźmińskiego. Oprócz tego jest prezesem zarządu oraz dyrektorem generalnym POL-MOT Holding SA oraz przewodniczącym rady nadzorczej Ursus SA. Dodatkowo przewodniczy Polsko-Bałkańskiej Izbie Handlowej.

 

Źródło: Ursus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).