Ursus: autobus elektryczny przejazdem w Chorwacji | MOTOFAKTOR

Ursus: autobus elektryczny przejazdem w Chorwacji

person Adrian Januszkiewicz 15/05/2017

Ursus Bus prezentuje swój autobus elektryczny podczas trasy pokazowej po Chorwacji, który do 17 maja odwiedzi Rijekę, Zagrzeb, Split i Osijek.

Ursus S.A., kojarzony przez lata z traktorami i maszynami rolniczymi kontynuuje rozwój w Europie i na świecie w obszarze produkcji autobusów elektrycznych oraz innych pojazdów użytkowych, produkowanych tą technologią. Spółka Ursus Bus stawia na elektromobilność i wizyta w Chorwacji jest szansą na dalszy rozwój w tym obszarze oraz pozyskanie nowych kontraktów w Europie.

 

Prezentowany w Chorwacji Ursus Electric Bus City Smile 12LFE to autobus w pełni elektryczny o długości 12 metrów. Na pokładzie może podróżować 82 osoby. Całkowity czas ładowania akumulatorów to 5-6 godzin. Istnieje również możliwość szybkiego ładowania w czasie 5-6 minut, co pozwala na przejechanie dystansu kolejnych 40 kilometrów.

 

Trasa pokazowa autobusu elektrycznego spotkała się z ogromnym zainteresowaniem chorwackich władz samorządowych oraz miejskich zakładów transportowych.

Chcemy pokazać w Europie ofertę produktową Ursus Bus z obszaru autobusów o napędzie elektrycznym i zaprezentować walory użytkowe oraz rozwiązania techniczne naszych pojazdów, w tym oszczędność kosztów w zakresie serwisowania pojazdów. Karol Zarajczyk Prezes Zarządu Ursus S.A.

 

Ursus Electric Bus City Smile 12LFE odwiedzi jeszcze Split (12-15 maja) i Osijek (16-18 maja). Wizyta w każdym mieście przebiegnie według następującego schematu: przejazd i ekspozycja autobusu w centralnym punkcie miasta (część oficjalna z udziałem władz lokalnych i przedstawicieli Ambasady RP w Chorwacji), prezentacja produktowo-techniczna rodziny pojazdów Ursus City Smile dla przedstawicieli lokalnego zakładu transportu publicznego oraz jazdy testowe pojazdem realizowane przez wytypowaną grupę lokalnych kierowców autobusów.

 

Źródło: Ursus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).