Uniwersalny preparat MULTI marki Würth | MOTOFAKTOR

Uniwersalny preparat MULTI marki Würth

person Adrian Januszkiewicz 21/05/2020

Formuła nowego produktu Würth ma sprawiać, że zapewni on ochronę przed korozją, sprawdzi się jako smar, odrdzewiacz, zmywacz oraz spray kontaktowy.

Preparat nie miesza się z wodą, przez co wilgoć ma być całkowicie wypierana. Ma poprawiać przewodnictwo elektryczne, eliminować prądy upływowe oraz zapobiegać zamarzaniu zamków. Dzięki właściwościom pełzającym ma dostawać się w najmniejsze szczeliny. Produkt ma chronić przed korozją metali i podzespołów elektrycznych, złączy kablowych, przekaźników, połączeń itp.

 

Preparat może być używany na różnych powierzchniach – nie wchodzi w reakcję z kauczukiem, farbą czy tworzywami sztucznymi. Standardowa głowica spryskująca ma ułatwiać jego aplikację nawet w trudnodostępnych miejscach. Cienka, lepka warstwa ma bardzo dobrze przylegać do powierzchni, nawet o nierównej teksturze, skutecznie izolując ją przed działaniem wilgoci. W przypadku zardzewiałych elementów, preparat ma świetnie wnikać w zapieczone połączenia, co umożliwi poluzowanie m.in.: skorodowanych śrub, łączników rur, nakrętek, złączy, wałów czy zamków.

 

Olej Würth do konserwacji ma gwarantować wydajne czyszczenie. Ma dogłębnie penetrować osady i oddzielać je od podłoża, co ma pozwalać na skuteczne wyczyszczenie elementu z zabrudzeń, pozostałości smarów czy olejów. Spray ma sprawdzić się także do mycia i pielęgnacji części plastikowych i metalowych, takich jak okładziny czy obudowy.

 

Właściwości smarne produktu mają sprawiać, że nadaje się on również do smarowania zamków, zawiasów, tulei czy łańcuchów. Przedłuża żywotność zabezpieczonych nim elementów – ma obniżać ich zużycie, niwelować piszczenie, skrzypienie oraz zapewniać poślizg.

 

Działanie preparatu wielofunkcyjnego multi w praktyce można zobaczyć poniżej:

 

 

Art. nr 089305540

 

Produkt jest dostępny w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).