Uniwersalna lampa warsztatowa OSRAM LEDinspect Heli 1000 | MOTOFAKTOR

Uniwersalna lampa warsztatowa OSRAM LEDinspect Heli 1000

person Adrian Januszkiewicz 24/11/2020

Za sprawą nowej lampy inspekcyjnej firmy OSRAM – LEDinspect Heli 1000 praca w warsztacie ma być jeszcze bardziej komfortowa.

Nowa oprawa warsztatowa LED firmy OSRAM sprawdzi się zarówno do oświetlenia ogólnego, jak i do czynności wykonywanych w komorze silnika lub podwoziu pojazdów. Dołączony statyw, osiągający maksymalną wysokość 1,75 m, na którym można umieścić lampę, umożliwić ma wygodną pracę przy podnośniku i precyzyjne skierowanie światła tam, gdzie będzie ono najbardziej potrzebne. LEDinspect Heli 1000 ma również wbudowany haczyk, dzięki czemu daje jeszcze więcej możliwości montażu podczas prac wymagających obu rąk.

Najważniejszym elementem i ogromną zaletą nowej lampy jest jej wielokierunkowa, regulowana głowica. Górna część lampy, składająca się z trzech ruchomych elementów przypominających śmigła helikoptera, umożliwia precyzyjne nakierowanie światła dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne. Od szerokiego kąta, jako oświetlenie ogólne w warsztacie czy garażu, po precyzyjne doświetlenie poszczególnych elementów w podwoziu czy silniku.

 

Dzięki możliwości regulowania natężenia oświetlenia możemy zapewnić sobie zarówno bardzo jasne światło, jak i nieco słabsze, ale za to na dłużej. Przy mocy zaledwie 10 W lampa zapewnia strumień świetlny 1000 lumenów lub o połowę niższy w trybie ekonomicznym, który pozwala na działanie nawet do 10 godzin.

 

W oprawie umieszczono 57 diod o chłodnobiałej barwie światła 6000 K. Wytrzymała i odporna obudowa o klasie ochrony IP44/IK06 zabezpiecza przed wnikaniem cząstek o średnicy ≥ 1 mm, a także przed rozbryzgami wody ze wszystkich kierunków i silnym naciskiem. Ładowanie przez port micro USB trwa do 8 godzin.

LEDinspect Heli 1000 to jedna z kilku wprowadzonych niedawno przez firmę OSRAM lamp inspekcyjnych. Wszystkie zostały skonstruowane tak, by jak najbardziej ułatwić pracę i uczynić ją komfortową w nawet najtrudniejszych warunkach i niedostępnych miejscach. Posiadają przy tym certyfikat CE i dwuletnią gwarancję.

 

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).