UNI-TROL na VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Joanna Piszcz 21/01/2019

Wieloletni partner Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – firma UNI-TROL – również i w tym roku będzie wspierać ich uczestników. Ufunduje także nagrodę dla zwycięzców kategorii Młody Mechanik.

Polski producent urządzeń do serwisu ogumienia oraz wyposażenie warsztatów samochodowych – firma UNI-TROL – ponownie została partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finał dobędzie się w dniach 28 – 31 marca 2019 podczas Poznań Motor Show.

 

UNI-TROL na stałe wpisał się w krajobraz Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Eksperci firmy co roku przygotowują jedną z konkurencji dla uczestniczących w konkursie młodych i zawodowych mechaników. Firma ufunduje również główną nagrodę dla zwycięzców VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników – profesjonalną wyważarkę do kół.

 

W ubiegłym roku najlepsi uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w kategorii Młody Mechanik z najwyższego stopnia podium otrzymali od firmy UNI-TROL nagrodę rzeczową. Do rąk zwycięskiej szkoły trafiła wyważarka UNI-TROL Micro.
W tegorocznej edycji firma jako nagrodę główną dla zwycięskiej szkoły także ufundowała wyważarkę UNI-TROL MICRO. Jest to podstawowy model wyważarki polskiego producenta urządzeń do serwisów samochodowych. Przeznaczona jest do dynamicznego wyważania kół samochodów osobowych i dostawczych w jednym przebiegu pomiarowym. Zaletą maszyny jest nowoczesny i ergonomiczny wygląd. System łatwej kalibracji ułatwia pracę i poprawia dokładność wyważenia. Maszyna posiada czytelny pulpit z wyświetlaczem LCD.

 

Podczas VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników firma przeprowadzi także konkurencję praktyczną dla uczestników. Do zadania zostanie wykorzystana wyważarka kół pojazdów ciężarowych.

 

UNI-TROL działa na rynku od 1988 roku i specjalizuje się w produkcji urządzeń do serwisu ogumienia oraz wyposażenia warsztatów samochodowych. W bogatej ofercie posiada m.in. wyważarki, montażownice, prostowarki do felg, a także generator azotu, podnośniki i wulkanizatory. Urządzenia powstają wyłącznie w oparciu o własne opracowania konstrukcyjne UNI-TROL.

Źródło: UNI-TROL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl