UNI-TROL na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

UNI-TROL na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 15/01/2020

Producent wyposażenia warsztatów samochodowych, UNI-TROL, partnerem IX edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Polski producent urządzeń do serwisu ogumienia oraz wyposażenia warsztatów samochodowych – firma UNI-TROL – ponownie została partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Podobnie jak w dotychczasowych edycjach, firma ufunduje nagrodę dla zwycięskiej szkoły w kategorii „Młody Mechanik”. Finał IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędzie się w dniach 26 – 29 marca 2020 podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show.

 

W czasie ostatniej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników na stanowisku firmy UNI-TROL uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników musieli sobie poradzić z wyważaniem kół ciężarowych. Jak się okazało, nie dla wszystkich było to proste zadanie. Podczas tegorocznych finałów na uczestników będą czekały nie tylko zadania praktyczne przygotowane przez firmę. Razem z „Akademią Młodego Mechanika” firma UNI-TROL zaangażuje się także w edukację przyszłych mechaników samochodowych.

 

W tym roku UNI-TROL ufundował wyważarkę UNI-TROL MICRO dla zwycięzców kategorii „Młody Mechanik”. Jest to podstawowy model wyważarki tego polskiego producenta urządzeń do serwisów samochodowych.

 

Maszyna przeznaczona jest do dynamicznego wyważania kół samochodów osobowych i dostawczych w jednym przebiegu pomiarowym. Zaletą urządzenia jest nowoczesny i ergonomiczny wygląd. System łatwej kalibracji ułatwia pracę i poprawia dokładność wyważenia. Wyważarka posiada czytelny pulpit z wyświetlaczem LCD oraz funkcję ręcznego wprowadzania parametrów.

 

UNI-TROL działa na rynku od 1988 roku i specjalizuje się w produkcji urządzeń do serwisu ogumienia oraz wyposażenia warsztatów samochodowych. W bogatej ofercie posiada m.in. wyważarki, montażownice, prostowarki do felg, a także generator azotu, podnośniki i wulkanizatory. Urządzenia powstają wyłącznie w oparciu o własne opracowania konstrukcyjne.

Urządzenia wykorzystywane w warsztatach samochodowych to coraz bardziej nowoczesne konstrukcje, wyposażone w wiele funkcji ułatwiających pracę mechanikom. Mimo to, wiedza techniczna i praktyka są niezbędne, by prawidłowo wykonać wszystkie czynności związane np. z wymianą opon. Marcin Niewiadomski UNI-TROL

 

UNI-TROL stale się rozwija i wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania. W 2019 r. firma opatentowała unikalny system wykorzystany w wyważarce Monolith. System pozwala m.in. na wprowadzenie parametrów wyważanego koła na podstawie rzeczywistego obrazu pokazywanego przez kamerę. Zadania praktyczne z wykorzystaniem tego urządzenia UNI-TROL przygotuje dla uczestników tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

 

Źródło: UNI-TROL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).