Ulepszona gama płaskich wycieraczek Valeo FIRST | MOTOFAKTOR

Ulepszona gama płaskich wycieraczek Valeo FIRST

person Redakcja 14/08/2018

Firma Valeo udoskonaliła gamę płaskich wycieraczek Valeo FIRST Multiconnection.

Dzięki wprowadzonym zmianom oferta zapewnia ponad 90% pokrycie zapotrzebowania parku samochodowego.

 

Valeo FIRST to gama wycieraczek segmentu ekonomicznego, które charakteryzuje najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

Wycieraczki Valeo FIRST zapewniają niezawodne czyszczenie przedniej szyby, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii kontroli przepływu powietrza 3D. W płaskich wycieraczkach FIRST Multiconnection zastosowano innowacyjny kształt spoilera PYRAMID. Gumowe pióra wycieraczek zawierają specjalną mieszankę obrabianego kauczuku, dzięki któremu został zoptymalizowany proces zbierania wody z szyb. Wycieraczki posiadają także metalowe listwy, które zapewniają prawidłowy docisk do powierzchni szyby.

 

Każda wycieraczka ma zamontowany adapter podstawowy do uchwytów typu „U”. Dodatkowo do wycieraczek płaskich dołączone są wymienne adaptery.

Dwa kroki przed konkurencją

W nowej gamie płaskich wycieraczek Valeo FIRST Multiconnection wprowadzono dwie istotne zmiany, które pozwoliły Valeo znacznie wyprzedzić konkurencję.

 

Po pierwsze, wprowadzona została nowa referencja wycieraczki w rozmiarze 750 mm, która znajduje zastosowanie w samochodach z większą przednią szybą, takich jak na przykład Citroen C4, Ford S-Max czy Peugeot 3008.

Łącznie płaskie wycieraczki Valeo FIRST są teraz dostępne w 12 rozmiarach, od 350 mm do 750 mm.

 

Po drugie, dzięki opracowaniu nowych adapterów możliwe jest teraz łatwe zamontowanie wycieraczek Valeo FIRST na kolejnych dwóch rodzajach ramion wycieraczek, które są stosowane w samochodach koncernów Volkswagen oraz BMW (np. w takich modelach aut jak Audi A1 od rocznika 2010, Skoda Octavia III, czy BMW X1 wyprodukowane po 2015).

Szansa dla warsztatów

Z pozoru niewielkie zmiany w ofercie bardzo zwiększyły atrakcyjność produktu z punktu widzenia warsztatów samochodowych. Nowa, zaktualizowana linia wycieraczek Valeo FIRST to szansa dla warsztatów, aby móc zaoferować klientom dodatkowe produkty i zwiększyć tym samym swoje obroty.

 

Wycieraczki Valeo FIRST pasują do większości samochodów (wystarczy mieć na stanie 12 rodzajów wycieraczek, aby móc „od ręki” dopasować je do większości aut), są proste w montażu oraz, co równie ważne, zapewniają wysoką jakość w rozsądnej cenie.

 

Wszystko to sprawia, że są łatwe w sprzedaży i gwarantują każdorazowe zadowolenie klienta.

 

Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo można znaleźć w bibliotece katalogów oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).