Układ wydechowy Vanstar w ofercie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Układ wydechowy Vanstar w ofercie Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 14/05/2020

Elementy układu wydechowego marki Vanstar oferowane przez Inter Cars dla rynku ciężarowego spełniają wysokie wymogi jakości i emisji spalin.

Obecnie obowiązująca norma Euro 6 obniża emisję cząstek stałych i cząstek NOx do niespotykanych wcześniej poziomów, sprawiając, że transport drogowy jest bardziej przyjazny dla środowiska niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej. Wszystko to sprawia, że części zamienne stosowane w pojazdach są bardzo skomplikowane, a ich produkcja musi spełniać surowe standardy jakościowe oraz technologiczne.

 

Vanstar przy produkcji części na rynek AEM wykorzystuje doświadczenie zdobyte na rynku pierwszego montażu OEM. Firma dba o to, by elementy układu wydechowego spełniały najwyższe standardy jakościowe oraz użytkowe. Potwierdzeniem tego są posiadane certyfikaty: TS16949, ISO9001 oraz ISO14001.

 

Firma posiada w ofercie szeroki asortyment produktów przeznaczonych do starszych pojazdów spełniających normę emisji spalin Euro 3, jak i tych nowszych z silnikami Euro 4-6. Elementy układu wydechowego firmy Vanstar dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars spełniają kryteria rynku OEM i mogą być używane jako zamienniki części oryginalnych.

 

Rury wydechowe Euro 3-6, produkowane przez Vanstar, charakteryzują się wydłużonym okresem użytkowania. Wytwarzane są one ze stali nierdzewnej oraz aluminiowanej specjalnie przeznaczonej do układu wylotu spalin.

 

Jako elementy elastyczne wykorzystywane są miechy bądź opatentowane przez Vanstar rury elastyczne 3S. Charakteryzują się one szczelną budową. Dzięki dobrze wyposażonemu i nowoczesnemu parkowi maszyn, unikamy spawania do niezbędnego minimum. Wydłuża to żywotność części i zmniejsza podatność na korozję. W najnowocześniejszych układach wydechowych ważne jest także, aby katalizator pracował w odpowiednio wysokiej temperaturze.

 

Można to osiągnąć izolując wszystkie rury, znajdujące się przed jednostką SCR. Vanstar używa w tym celu specjalnej maty silikatowej, która odporna jest na temperatury rzędu 1000 stopni C. Pokryta jest ona na zewnątrz specjalną folią nierdzewną, chroniącą izolację przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zanieczyszczeniami zewnętrznymi.

 

Przykładowe rury Vanstar przeznaczone do układów wydechowych z normą emisji spalin EURO 6 dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars:

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).