UFI Filters: nowe strony internetowe | MOTOFAKTOR

UFI Filters: nowe strony internetowe

person Adrian Januszkiewicz 19/07/2018

Firma UFI Filters zaprezentowała trzy strony internetowe związane z całą Grupą oraz produktami UFI i Sofima na aftermerket.

Firma UFI Filters przedstawia po raz pierwszy online całą Grupę na stronie korporacyjnej www.ufifilters.com, oraz wzmacnia obecność na rynku dzięki nowej stylistyce witryn i katalogów produktów aftermarketowych swoich marek UFI i Sofima w serwisach: www.ufi-aftermarket.com i www.sofima-aftermarket.com. Pierwsza strona dostarcza szczegółowych informacji na temat międzynarodowej działalności Grupy UFI, a dwie pozostałe oferują kompleksowy dostęp do produktów w całym asortymencie marek.

 

Nowe interaktywne aplikacje webowe www.ufi-aftermarket.com/webapp i www.sofima-aftermarket.com/webapp są wyróżniającymi się elementami wizualnymi tworzącymi wyjątkowy charakter witryn. Dwie dynamiczne i wielojęzyczne aplikacje w zakładce „Quiz” pozwalają użytkownikom sprawdzić wiedzę na temat jakości i technologii produktów na rynkach OEM i aftermarket.

 

Strona Grupy charakteryzuje się nowoczesną, przykuwającą uwagę grafiką i według zapewnień UFI jest łatwa w użytkowaniu na komputerach stacjonarnych, na urządzeniach mobilnych i tabletach.

 

Oprócz wyróżnienia takich danych statystycznych dotyczących UFI jak: 14 zakładów produkcyjnych, ponad 4000 pracowników w 16 krajach i 120 wyspecjalizowanych techników we własnych Centrach Innowacji i Rozwoju, nowa strona korporacyjna pokazuje wiele obszarów działalności Grupy: Original Equipment dla samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i ciężarowych; Thermal Management; Aftermarket dwóch marek UFI Filters i Sofima Filter; dział Hydraulic poświęcony filtrom hydraulicznym do zastosowań mobilnych i stacjonarnych; dział High Tech związany z rozwojem technologii high-performance.

 

Dodatkowo strona Grupy zapewnia dostęp online do najnowszych informacji na jej temat z całego świata. Dzięki zakładce „News” i działowi sklep na stronie głównej, które skupiają się na produktach i najnowszych rozwiązaniach technologicznych, firma naprawdę otwiera swoje podwoje dla użytkowników.

 

Na nowych stronach poświęconych UFI i Sofima Aftermarket klienci mają wgląd w katalogi produktów z ponad 2800 numerami dla każdej marki, do których co roku wprowadzanych jest ok. 150 nowych części. Z poziomu strony głównej dostępne są 4 główne działy (Samochody/Pojazdy użytkowe, Pojazdy ciężarowe, Pojazdy rolnicze i Motocykle) podzielone według marek i modeli. Istnieje również możliwość swobodnego wyszukiwania zastosowania i numerów produktów. Sekcja „Latest Products” pozwala użytkownikom być na bieżąco z aktualnym asortymentem, a niebawem wprowadzona zostanie także funkcja „Dealer Locator” umożliwiająca wyszukiwanie danych kontaktowych do dystrybutorów produktów UFI i Sofima.

 

Sprawdzanie produktów może być jeszcze bardziej wyspecjalizowane na stronach z katalogami, gdzie wyszukiwanie odbywa się według numeru producenta, wymiaru filtra, nowych produktów oraz szczegółowych danych części zamiennej. Wszystko to odbywa się za pomocą interfejsu pozwalającego na prostą, intuicyjną i szybką nawigację.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy uruchomienie naszych nowych stron internetowych. Jestem przekonany, że te narzędzia potwierdzają renomę zdobytą przez naszą firmę, jak również komunikują międzynarodowy rozwój i pozycję UFI jako światowego lidera. Nowe witryny zapewniają doskonały efekt wizualny i pozwolą każdemu poznać innowacyjną technologią, którą oferujemy na całym świecie. Rinaldo Facchini CEO UFI Filters Group

 

Źródło: UFI Filters

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).