UFI Filters dołącza do sieci Autodistribution International (ADI) | MOTOFAKTOR

UFI Filters dołącza do sieci Autodistribution International (ADI)

person Adrian Januszkiewicz 30/06/2021

UFI Filters rozszerza działalność poprzez wprowadzenie marek UFI i SOFIMA na listę dostawców Autodistribution International (ADI).

ADI jest jedną z głównych sieci w całym sektorze aftermarket. Grupa, z główną siedzibą w Brukseli, jest obecna w 49 krajach – w Europie, Afryce Północnej i Azji Środkowej – gdzie współpracuje z 24 partnerami, 600 dystrybutorami, 3 tys. punktów sprzedaży i siecią 10 tys. warsztatów.

 

Dzięki wysokiej jakości częściom na pierwsze wyposażenie, Grupa UFI Filters znajdzie się w gronie ponad 40 dostawców jednej z najbardziej prestiżowych sieci w branży aftermarket, która generuje zyski o wartości 7,5 mld euro w sektorze samochodów osobowych i pojazdów heavy duty.

 

Głównymi atutami pozwalającymi Grupie UFI Filters dołączyć do ADI są: obecność w sektorze OE z ponad 250 produktami pod wspólnymi markami z czołowymi producentami samochodów, innowacje technologiczne z 200 międzynarodowymi patentami, wysoki poziom sieci dystrybucji marek UFI i SOFIMA w Europie i poza nią, a także dalszy potencjał rozwoju działalności w skali globalnej.

 

Partnerstwo z ADI pozwoli UFI zwiększyć udział w rynku i obroty marek UFI i SOFIMA również poza Europą, a na najbliższe lata prognozowany jest dwucyfrowy wzrost sprzedaży.

Mamy świadomość, jak ważne są sieci dystrybucyjne i jesteśmy dumni z tego prestiżowego partnerstwa. Pozwoli ono na realizację strategii organicznego rozwoju Grupy UFI Filters, która od 2014 roku nawiązuje współprace z międzynarodowymi grupami. Chcemy pozycjonować się na rynku dzięki sile technologicznej i elastyczności logistycznej. Naszym dodatkowym atutem jest dostarczanie produktów na pierwsze wyposażenie dla najważniejszych marek w sektorze samochodów osobowych i pojazdów heavy duty. Onofrio Defina COO and Sales & Marketing Aftermarket EMEA Director UFI Filters
Jesteśmy zaszczyceni faktem, że UFI Filters dołącza do grona nowych dostawców. Dzięki temu możemy dalej realizować nasz stały cel, jakim jest poszerzanie oferty dla rynku aftermarket o produkty najwyższej jakości. Manuel Van Royen Managing Director ADI

 

Źródło: UFI Filters

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).