Udany lipiec 2021 dla Auto Partner SA | MOTOFAKTOR

Udany lipiec 2021 dla Auto Partner SA

person Adrian Januszkiewicz 9/08/2021

Przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner za lipiec 2021 wyniosły 206,390 mln zł, czyli o 24,79% więcej niż rok temu.

Jak wynika z najnowszego raportu bieżącego Auto Partner SA, w wyniku agregacji danych za miesiąc lipiec 2021 roku szacowane miesięczne skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Auto Partner za ww. okres wyniosły 206,390 mln zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku, w którym przychody wyniosły 165,396 mln zł, stanowi wzrost sprzedaży Grupy o 24,79%.

 

Spółka szacuje, że w ujęciu narastającym za okres od stycznia do lipca br. przychody Grupy Auto Partner wyniosą ponad 1,269 mld zł, co w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku stanowi ich wzrost o 36,02%.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).