Udane targi N! Virtual Days | MOTOFAKTOR

Udane targi N! Virtual Days

person Adrian Januszkiewicz 21/10/2020

Pierwsze targi N! Virtual Days zostały uznane za duży sukces, a niezwykłe 1300 wirtualnych spotkań odbyło się w ciągu dwóch dni.

Ponad 1000 uczestników z całego świata skorzystało z okazji, aby odwiedzić ponad 50 N! Wystawców na ich stoiskach i uczestniczyć w czterech różnych webinarach z sesjami “Q&A” na żywo z zespołem zarządzającym Nexusa.

 

Zaprezentowano również jedne z najbardziej innowacyjnych start-upów w dziedzinie mobilności, dzięki Mobilion, funduszowi inwestycyjnemu na wczesnym etapie rozwoju zainicjowanemu przez Nexusa, który inwestuje w inteligentną mobilność, koncentrując się na technologiach posprzedażowych i innowacjach w usługach cyfrowych, zarówno w skali globalnej, jak i krajowej.

Wprowadzenie zupełnie nowego wirtualnego podejścia na tak duże wydarzenie było dużym wyzwaniem, ale okazało się to wielkim sukcesem. 13 500 wiadomości przesłanych w ciągu dwóch dni przez N! Społeczność pokazuje, że całkowicie to przyjęli. Platforma Virtual Days symulowała prawdziwe targi, a stoiska wszystkich dostawców były imponujące. Zespół ciężko pracował przez ostatnie miesiące, aby zbudować przyjazne dla użytkownika środowisko, w którym zarówno członkowie, jak i dostawcy mogliby prowadzić spotkania, gdziekolwiek na świecie się znajdują. Zmaksymalizowaliśmy też nasze wsparcie dla społeczności, aby czuli się komfortowo z nowym narzędziem cyfrowym. Bas Donders dyrektor ds. Marki i komunikacji w firmie Nexus
Informacje zwrotne ze wszystkich naszych uczestników są jednomyślne: było to zupełnie nowe, ekscytujące doświadczenie. Dotrzymujemy obietnicy złożonej N! Społeczności, aby ją wspierać, niezależnie od tego, gdzie się znajdują na świecie, i będziemy to robić dalej, gwarantując naszej społeczności najbardziej zdrowe i bezpieczne środowisko. Będziemy nadal pracować nad rozwiązaniami wirtualnymi, ulepszając naszą ofertę, aby lepiej odpowiadała na potrzeby biznesowe naszych członków i dostawców. Tysiące podziękowań dla całej społeczności Nexusa. Nowy kamień milowy wyznaczony przez N!: Gdziekolwiek prowadzisz działalność na rynku posprzedażowym na świecie, Nexus jest po to, aby praktycznie Cię wspierać! Gael Escribe dyrektor generalny Nexusa

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).