Tyre24 zwiększa przejrzystość procesu zamawiania | MOTOFAKTOR

Tyre24 zwiększa przejrzystość procesu zamawiania

person Joanna Piszcz 7/02/2019

Tyre24 - platforma B2B handlu oponami, felgami i częściami zamiennymi - wprowadziła dwie nowe funkcje.

Dzięki wyświetlaniu “czasu dostawy” i ” wartości kaucji” w przypadku części zamiennych, proces zamawiania na Tyre24 staje się jeszcze bardziej przejrzysty. Od grudnia we wszystkich dziewięciu krajach, w których aktywnie działa Tyre24, wyświetlane są szacowane czasy dostawy wszystkich produktów (opon, felg, części zamiennych i akcesoriów warsztatowych).

 

Użytkownicy, z pomocą ponad 2000 dostawców, zobaczą szacunkowy termin dostawy w Polsce i w Europie, bezpośrednio podczas procesu składania zamówienia, dzięki czemu mogą lepiej planować naprawy lub terminy montażu opon, felg czy też części  zamiennych. Ponadto, składając zamówienie, widzą teraz dokładnie oszczędność czasu w przypadku dostaw ekspresowych w porównaniu ze standardową dostawą i mogą zdecydować, czy warto dopłacić do ekspresowej dostawy.

 

Wraz z rozszerzeniem oferty o artykuły z kaucją, proces zamówień części zamiennych został rozszerzony o nową funkcjonalność zamówień w Tyre24 we wszystkich krajach. Jeśli przy zakupie części zamiennej od danego dostawcy zostanie doliczona kaucja,
będzie to wyraźnie widoczne w wynikach wyszukiwania, a także w “Szczegółach artykułu” z zieloną ikoną. Wszystkie koszty są bezpośrednio widoczne dla użytkownika i zapewniona jest optymalna przejrzystość procesu zamawiania części zamiennych.

Źródło: Tyre24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).