Tydzień Kobiet w sieci Ravenol Professionals | MOTOFAKTOR

Tydzień Kobiet w sieci Ravenol Professionals

person Adrian Januszkiewicz 7/03/2019

W dniach 8-15 marca br. sieć Ravenol Professionals organizuje specjalną promocję skierowaną do kobiet.

Z okazji Dnia Kobiet sieć Ravenol Professionals postanowiła obdarować każdą z klientek odwiedzających jej warsztaty w dniach objętych promocją upominkiem.

 

Przygotowane zostały również trzy dodatkowe nagrody w postaci kart paliwowych o wartości 100zł. Aby mieć szansę na nagrodę dodatkową należy wypełnić ankietę dostępną na stronie www.professionals.ravenol.pl i wymyślić hasło reklamowe dla sieci warsztatów Ravenol Professionals.

 

Akcja promocyjna „Dzień Kobiet w sieci Ravenol Professionals” trwać będzie cały tydzień, czyli od 8 do 15 marca. W tym czasie każda z klientek warsztatów partnerskich sieci może otrzymać upominek składający się z zestawu czyszczącego oraz zawalczyć o nagrodę dodatkową.

 

Sieć zachęca również do skorzystania z mapy warsztatów Ravenol Professionals, umieszczonej na jej stronie, celem wyszukania warsztatu w swojej okolicy.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).