TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon w Świdnicy | MOTOFAKTOR

Załoga TVN Turbo Rally Team Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski już w najbliższy weekend 22-24 kwietnia rozpoczną starty w RSMP 2022.

Inauguracja sezonu nastąpi od 50. edycji kultowego Rajdu Świdnickiego- Krause, niegdyś nazywanym Rajdem Elmot.

 

Reprezentanci TVN Turbo Rally Team’u wystartują Hyundaiem i20 R5, który oficjalnie pokazali dwa tygodnie wcześniej podczas Poznań Motor Show. Dla warszawsko-olsztyńskiego duetu będzie to pierwszy z ośmiu zaplanowanych wspólnych startów w rundach zaliczanych do Mistrzostw Polski.

 

Jubileuszowa edycja Rajdu Świdnickiego zapowiada się bardzo interesująco i z pewnością dostarczy kibicom dużo adrenaliny. Na liście zgłoszeń znalazło się aż 80 załóg, z czego 14 zapowiedziało ściganie się w najszybszych konstrukcjach Rally2/ R5. Organizatorzy przygotowali 10 odcinków specjalnych dających łącznie 120 kilometrów jazdy na czas. Rajd Świdnicki-Krause to bez wątpienia kawał historii polskich rajdów. Słynne nawroty na kostce w Walimiu to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na rajdowej mapie Polski. W tym roku również załogi zostawią tam ślady swoich opon.

 

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).